Dozownik ręczny do miodu 100ml
Dozownik ręczny do miodu 100ml
Dozownik ręczny do miodu 100ml
Dozownik ręczny do miodu 100ml
Dozownik ręczny do miodu 100ml
Dozownik ręczny do miodu 100ml

Dozownik ręczny do miodu 100ml

Urządzenie do konfekcji substancji płynnych i półpłynnych
ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej 0H18N9

W2045
4 280,00 zł
Brutto
3 479,67 zł netto

 

Szeroka oferta urządzeń dozujących

Urządzenia do konfekcji substancji płynnych i półpłynnych to jedna z wielu propozycji technicznych oferowanych przez Firmę LYSON. Urządzenia charakteryzują się wysoką wydajnością napełniania opakowań – w zależności od gęstości rozlewanej substancji. Dozownik ręczny przeznaczony jest do ręcznego napełniania słoików, butelek syropem, miodem i innymi gęstymi substancjami. Dzięki regulowanej podstawce dedykowany jest do różnych wysokości słoików i butelek. Jego wysokość może zostać dostosowana do potrzeb osoby obsługującej w zależności od naczyń do których rozlewać będziemy dozowaną substancję. Wykonany ze stali nierdzewnej – kwasoodpornej. Dostosowany jest do maksymalnej wysokości słoika 12 cm oraz średnicy 7 cm. Objętość zbiornika dozownika to 14 dm3. 

 

Najnowsza technologia w branży

Nasze realizacje sprzętowe przeznaczone są dla wielu branż technicznych oraz produkcyjnych. Dzięki doświadczeniu Firmy LYSON otrzymujesz najnowocześniejszą technologię, w pełni dostosowaną do Twoich potrzeb. Wiele branż już teraz korzysta z naszych nowoczesnych propozycji konstrukcyjnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia wielofunkcyjne, automatyczne stoły obrotowe, rozbudowane linie do rozlewu różnych typów substancji, akcesoria uzupełniające, etykieciarki, a także zasobniki dostosowane do proponowanych linii rozlewniczych. Urządzenia LYSON charakteryzują się wysoką wydajnością napełniania opakowań – w zależności od gęstości rozlewanej substancji. Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty, gdzie dostępne są miodarki diagonalne, radialne, kasetowe oraz akcesoria pszczelarskie uławiające skuteczne działania pasieczne. Produkujemy również profesjonalną odzież pszczelarską.

 

 

Parametry techniczne:
• Dozowanie dozownika – max do poj. 150 ml
• Objętość zbiornika – 14 l
• Maksymalne wymiary słoika:
średnica: 70 mm, wysokość: 120 mm
• Wymiary dozownika
szer. 270 mm, dł. 320 mm, wys. 710 mm
• Waga – 16,5 kg
• Urządzenie służy do ręcznego napełniania
słoików syropem, miodem i innymi gęstymi
substancjami.
• Urządzenie wykonane ze stali nierdzewnej
(OH18N9).
• Posiada regulowaną podstawkę do różnej
wysokości słoików.

Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Istnieje możliwość różnic technicznych wynikających z modernizacji naszych produktów, które staramy się stale udoskonalać. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości i funkcjonalności.

Zobacz także

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 5 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.