• Oferta dotacyjna
Dozownik ręczny 100 ml
Dozownik ręczny 100 ml
Dozownik ręczny 100 ml
Dozownik ręczny 100 ml
Dozownik ręczny 100 ml
Dozownik ręczny 100 ml
Dozownik ręczny 100 ml
Dozownik ręczny 100 ml

Dozownik ręczny 100 ml

Urządzenie do konfekcji substancji płynnych i półpłynnych
ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej 0H18N9

W2045
3 960,00 zł
Brutto
3 219,51 zł netto

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

Termin realizacji zamówień
  • Termin realizacji na produkty zlecane do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), uwzględnione w tabeli, dostępne TUTAJ
  • 7 dni roboczych węza
  • 2-5 dni robocze pozostałe produkty
 

Szeroka oferta urządzeń dozujących

Urządzenia do konfekcji substancji płynnych i półpłynnych to jedna z wielu propozycji technicznych oferowanych przez Firmę LYSON. Urządzenia charakteryzują się wysoką wydajnością napełniania opakowań – w zależności od gęstości rozlewanej substancji. Dozownik ręczny przeznaczony jest do ręcznego napełniania słoików, butelek syropem, miodem i innymi gęstymi substancjami. Dzięki regulowanej podstawce dedykowany jest do różnych wysokości słoików i butelek. Jego wysokość może zostać dostosowana do potrzeb osoby obsługującej w zależności od naczyń do których rozlewać będziemy dozowaną substancję. Wykonany ze stali nierdzewnej – kwasoodpornej. Dostosowany jest do maksymalnej wysokości słoika 12 cm oraz średnicy 7 cm. Objętość zbiornika dozownika to 14 dm3. 

 

Najnowsza technologia w branży

Nasze realizacje sprzętowe przeznaczone są dla wielu branż technicznych oraz produkcyjnych. Dzięki doświadczeniu Firmy LYSON otrzymujesz najnowocześniejszą technologię, w pełni dostosowaną do Twoich potrzeb. Wiele branż już teraz korzysta z naszych nowoczesnych propozycji konstrukcyjnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia wielofunkcyjne, automatyczne stoły obrotowe, rozbudowane linie do rozlewu różnych typów substancji, akcesoria uzupełniające, etykieciarki, a także zasobniki dostosowane do proponowanych linii rozlewniczych. Urządzenia LYSON charakteryzują się wysoką wydajnością napełniania opakowań – w zależności od gęstości rozlewanej substancji. Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty, gdzie dostępne są miodarki diagonalne, radialne, kasetowe oraz akcesoria pszczelarskie uławiające skuteczne działania pasieczne. Produkujemy również profesjonalną odzież pszczelarską.

 

Dane techniczne i zalety produktu:

  • wykonany ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej 0H18N9
  • maksymalny wymiar naczynia: Ø 70mm / wys. 120 mm
  • regulowana podstawka do różnej wysokości słoików
  • dozowanie dozownika: max do poj. 150 ml
  • wymiary dozownika: dł. 320, szer. 270, wys. 710 mm
  • objętość zbiornika: 14 dm3
  • waga: 16,5 kgNo reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Zobacz także

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.