Poidełko - 1kg
Poidełko - 1kg
Poidełko - 1kg
Poidełko - 1kg
Poidełko - 1kg
Poidełko - 1kg
Poidełko - 1kg
Poidełko - 1kg

Poidełko - 1kg

Woda jest niezwykle ważna dla pszczół, ponieważ odgrywa kluczową rolę w ich codziennym życiu. Dlatego też, pszczelarze powinni zadbać o to, aby rodzinom pszczelim było łatwo dostępne źródło czystej wody. W tym celu, wczesną wiosną, zaleca się zamontowanie poidełek w kilku miejscach w pasiece.

31360
11,90 zł
Brutto
9,67 zł netto

 

Najlepszym rozwiązaniem jest zewnętrzne poidełko dla pszczół z dużym zbiornikiem o pojemności 1 kg, wyposażone w wygodny stojak. Takie poidełko jest wygodne i zapewnia stały dostęp do wody, co jest niezwykle ważne w okresach suchych i gorących dni, kiedy pszczelarze powinni zadbać o odpowiednie nawodnienie swoich pszczół.

Pszczoły są niezwykle wytrwałe w poszukiwaniu wody i korzystają z różnych źródeł, ale nie zawsze jest to dla nich bezpieczne i higieniczne. Dlatego warto zadbać, aby miały stały dostęp do czystej wody z poidełka. Zalecamy poidełka wykonane z trwałego, odpornego na działanie słońca i trudnych warunków atmosferycznych tworzywa sztucznego, przeznaczonego do kontaktu z żywnością.

Takie poidełka są nie tylko łatwe w użyciu, ale również bezpieczne dla pszczół i łatwe w utrzymaniu czystości. Dzięki temu, każda rodzina pszczela będzie miała stały i bezpieczny dostęp do wody, co wpłynie korzystnie na ich rozwój i produktywność.

 

Wymiary:

·         Wysokość 16 cm

·         Długość 19 cm

·         Szerokość 11,5 cm

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 5 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.