• Nowy
Książka - "Leki z pasieki" - Elżbieta Hołderna-Kędzia, Bogdan Kędzia

Książka - "Leki z pasieki" - Elżbieta Hołderna-Kędzia, Bogdan Kędzia

Towar chwilowo niedostępny 

Książka "Leki z pasieki, produkty pszczele w profilaktyce i lecznictwie" (Elżbieta Hołderna-Kędzia, Bogdan Kędzia) K10Fachową i rzetelną wiedzę, opartą na solidnych badaniach prezentują Autorzy powyższej książki.

Produkty pszczele oraz ich zastosowanie w profilaktyce i lecznictwie.

K10
19,80 zł
Brutto

Zbierz punkty

Za zakup tego produktu otrzymasz 20Punkty lojalnościowe

Produkty Dotacyjne

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

Coraz częściej sięgamy po naturalne metody walki z przeziębieniem, czy chorobami. Cenne właściwości produktów pszczelich są już znane od stuleci. Warto jednak czerpać z dobrego źródła i polegać na fachowej opinii. Właśnie fachową i rzetelną wiedzę, opartą na solidnych badaniach prezentują Autorzy powyższej książki. W książce omówiono takie produkty pszczele, jak: miód, pyłek kwiatowy i pierzga, propolis, mleczko pszczele, jad pszczeli, wosk.nr. katalogowy K10 autor: mgr Elżbieta Hołderna-Kędzia, prof. dr hab. Bogdan Kędzia stron: 120 okładka: broszurowa, lakierowana wymiary: 14,5x20,5 cm

Produkty pszczele oraz ich zastosowanie w profilaktyce i lecznictwie.

Brak opini

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.