Książka - "Co może miód ?" Helena Noskowicz-Bieroniowa

Książka - "Co może miód ?" Helena Noskowicz-Bieroniowa

Książka "Co może miód " (Helena Noskowicz-Bieroniowa) Na tle historii i współczesnego pszczelarstwa pokazuje zastosowanie w profilaktyce i leczeniu wszelkich produktów pszczelich.


Termin realizacji wynosi 4 dni robocze
K43
36,00 zł
Brutto
34,29 zł netto

Zbierz punkty

Za zakup tego produktu otrzymasz 36Punkty lojalnościowe

 

Kolejna, lecz arcyciekawa pozycja przeznaczona dla konsumentów miodu i pozostałych produktów pszczelich. Wśród wielu pozycji dotykających tej problematyki, wyróżnia się świeżym podejście, lekkim, przystępnym i czytelnym nawet dla laika tekstem. Na tle historii i współczesnego pszczelarstwa pokazuje zastosowanie w profilaktyce i leczeniu wszelkich produktów pszczelich. Po raz pierwszy przedstawiona jest lista miodów będących Produktami Tradycyjnymi, co może być szczególnie przydatne dla osób cierpiących na alergie, gdyż alergicy powinni stosować profilaktycznie produkty pszczele pochodzące z rejonu ich zamieszkania.Również pszczelarze, oferujący swym klientom produkty pochodzące z ich własnych pasiek, mogą wykorzystać wiedzę i argumenty zawarte w tek książce, do ich promocji. Polecamy.

Autor: Helena Noskowicz-Bieroniowa
oprawa: miękka
stron. 196
wymiary: 150 mm x 210 mm
rok wydania: 2009

Brak opini

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.