Ksiązka "Pszczoły miodne i niemiodne" - Justyna Kierat
Ksiązka "Pszczoły miodne i niemiodne" - Justyna Kierat
Ksiązka "Pszczoły miodne i niemiodne" - Justyna Kierat
Ksiązka "Pszczoły miodne i niemiodne" - Justyna Kierat

Ksiązka "Pszczoły miodne i niemiodne" - Justyna Kierat

Publikacja "Pszczoły: miód i więcej" została stworzona z myślą o młodszych czytelnikach, jednak również dla osób starszych zawiązuje się w niej bogactwo fascynujących faktów na temat tych wyjątkowych owadów. Jest zatem doskonała do wspólnego czytania w gronie rodzinnym i odkrywania tajemnic przyrody.

K203P
39,00 zł
Brutto
37,14 zł netto

 

Trzmiele, smukliki, murarki, lepiarki, koczownice... Co łączy te owady? Otóż, wszystkie są pszczołami, tak samo jak powszechnie znana pszczoła miodna. A czym się różnią? Jak żyją, w grupach czy samotnie ? Po co zbierają pyłek, a do czego potrzebny jest im nektar? Które z nich produkują miód, a które - nie? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedzi w tej oto zabawnie ilustrowanej książce. Dowiesz się też, co przyroda zawdzięcza pszczołom, dlaczego życie bez tych owadów nie byłoby tak kolorowe i jak zbudować dom dla samotnej pszczoły. Poznaj niezwykły i tajemniczy świat pszczół!

Wymiary: 25 x 22 cm

Liczba stron: 64

Oprawa: twarda

ISBN: 978-83-7763-410-3 

Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Istnieje możliwość różnic technicznych wynikających z modernizacji naszych produktów, które staramy się stale udoskonalać. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości i funkcjonalności.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 5 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.