Rękawice pszczelarskie

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Wysokiej jakości rękawice pszczelarskie

Każdy bartnik mający do czynienia z mniej łagodnymi rasami pszczół bądź uczulony na ich użądlenia, powinien wyposażyć się w nowe rękawice pszczelarskie, które ochronią go przed przykrymi konsekwencjami kontaktu z owadami. Są one również po prostu praktyczne, pomagając zachować higienę pracy i stanowią nieodłączny dodatek do kombinezonu oraz kapelusza. W naszej ofercie każdy bartnik znajdzie produkty wykonane z trwałych, wytrzymałych materiałów w wielu różnorodnych rozmiarach, by móc jak najlepiej dobrać model pasujący do swoich potrzeb. Oczywiście rękawice pszczelarskie są polecane w razie pracy przy agresywnych rasach, w innym przypadku warto mieć je pod ręką, ale stosować jedynie w razie konieczności, by nie zgnieść owadów przez nieuwagę.

Rękawice pszczelarskie wykonane z różnorodnych materiałów

Jednym z najpopularniejszych modeli są rękawice pszczelarskie skórzane, które są wykonane z delikatnej skóry, zapewniającej komfort podczas pracy, chroniąc przed użądleniami. Takie modele można stosować zarówno w pasiece, ale także przy likwidacji gniazd os czy szerszeni. 

Rękawice pszczelarskie gumowe to podstawowe modele przeznaczone zarówno do dużych pasiek, jak i niewielkich, amatorskich pasieczysk. Są one wykonane z tworzywa sztucznego w połączeniu z bawełnianą tkaniną, która zapewnia optymalny przepływ powietrza. Innym modelem są rękawice gumowe kwasoodporne, które są bardziej wytrzymałe i trwałe, a także odporne na działanie kwasów, będąc niezbędnym wyposażeniem pracowni.

Rękawice pszczelarskie płócienne są najbardziej oddychającym modelem, idealnym na ciepłą porę, doskonale chroniąc grubością płótna przed użądleniami. 

Dopasuj rękawice do swoich oczekiwań

Rękawice pszczelarskie mogą być krótkie lub długie – krótkie są najlepsze do prac pasiecznych, do noszenia samodzielnie, a długie (z długim ściągaczem) są dedykowane jako dodatek do kombinezonu pszczelarskiego. Dzięki dłuższym mankietom zapewnią kompleksowe osłonięcie skóry. Rękawice pszczelarskie mogą posiadać także ściągacze bądź rzepy, które pomagają dopasować je do rozmiaru nadgarstka. 

Nasze modele są wyposażone także praktyczne łączenia, które umożliwią przechowywanie pary ze sobą. Niektóre rękawice pszczelarskie mogą posiadać dodatkowe systemy wentylacyjne, które zapewniają lepszy przepływ powietrza, szczególnie w najcieplejszej porze.

Rękawice jako część pszczelarskiego ubioru nie powinny być pomijane. W momencie kompletowania odzieży pszczelarskiej dbaj o najwyższe bezpieczeństwo. Odzież pszczelarska różni się od standardowej wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami. W przypadku naszej Firmy posiadamy ogromne doświadczenie w dziedzinie projektowania i testowania asortymentu. W tym również rękawic. Dbając o najwyższe standardy jakościowe proponujemy Państwu profesjonalne rękawice pasieczne.

https://lyson.com.pl/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/65707f27d4dbc.jpg
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.