Rękawice płócienne
Rękawice płócienne
Rękawice płócienne
Rękawice płócienne

Rękawice płócienne

Rękawice płócienne przeznaczone do każdego rodzaju pszczelej pasieki

6012
15,90 zł
Brutto

Zbierz punkty

Za zakup tego produktu otrzymasz 16Punkty lojalnościowe

Produkty Dotacyjne

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

W każdej branży gdzie liczy się bezpieczeństwo pracowników wymagane jest stosowanie odpowiedniej odzieży ochronnej. Stosowanie wysokich standardów BHP przyczynia się realnie do zwiększenia wydajności i produktywności. Minimalizacja nieprzewidzianych wypadków staje się głównym elementem codziennej pracy prowadzonej w warunkach niebezpiecznych dla zdrowia. Identyczna sytuacja ma miejsce w pszczelarstwie. Praca z pszczołami daje wiele satysfakcji będąc jednocześnie bardzo niebezpieczną. Doświadczeni pszczelarze stosują swoją dotychczasową wiedzę nt. zachowań pszczół i ich nawyków. Jednak pszczoły to stworzenia żywe na które wpływ ma wiele czynników. Na aktywność rodziny pszczelej bardzo duży wpływ mają warunki atmosferyczne; ciśnienie oraz pogoda. Każda negatywna zmiana pogody wpływa również na realne poddenerwowanie pszczół. W tym przypadku nawet doświadczony pszczelarz powinien stosować pełny zestaw odzieży ochronnej. Tym bardziej osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z pszczołami. Prezentowane rękawice płócienne doskonale sprawdzą się w każdym rodzaju pasieki. Współcześnie stają się nieodłącznym elementem akcesoriów pasiecznych. Zapewniają bezpieczeństwo pracy, ale także są komfortowe i wygodne. Zachęcamy aby chronić siebie i swoich współpracowników dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom branżowym zastosowanym w odzieży Firmy LYSON. W naszej pełnej ofercie znajdziecie Państwo kombinezony, kapelusze, bluzy, spodnie pasieczne oraz nowoczesny sprzęt i narzędzia wspomagające pracę pszczelarzy.

Skład produktu:65% poliester, 35% bawełna

Zalety produktu:

- ściągacze na zakończeniach rękawic

- zastosowaliśmy przedłużone rękawy

- rękawice wykonane z materiałów wysokiej jakości

- rękawice sprawdzą się w pasiece profesjonalnej ale także w półprofesjonalnej

- zapewniają komfort i wygodę

- duża odporność na rozdzieranie i długi czas użytkowania

- przewaga poliestru w składzie tkaniny rękawic  gwarantuje ich stabilność oraz dogodny sposób konserwacji

- temperatura prania 65 stopni C

- zakupując ten produkt wspierasz działanie polskiej gospodarki

- wyprodukowano w Polsce

Gwarancja
2 lata
Brak opini

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.