Rękawice płócienne

Rękawice płócienne

Rękawice płócienne przeznaczone do każdego rodzaju pszczelej pasieki

6012
16,90 zł
Brutto
13,74 zł netto

Oferta dotacyjna

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

 

W każdej branży gdzie liczy się bezpieczeństwo pracowników wymagane jest stosowanie odpowiedniej odzieży ochronnej. Stosowanie wysokich standardów BHP przyczynia się realnie do zwiększenia wydajności i produktywności. Minimalizacja nieprzewidzianych wypadków staje się głównym elementem codziennej pracy prowadzonej w warunkach niebezpiecznych dla zdrowia. Identyczna sytuacja ma miejsce w pszczelarstwie. Praca z pszczołami daje wiele satysfakcji będąc jednocześnie bardzo niebezpieczną. Doświadczeni pszczelarze stosują swoją dotychczasową wiedzę nt. zachowań pszczół i ich nawyków. Jednak pszczoły to stworzenia żywe na które wpływ ma wiele czynników. Na aktywność rodziny pszczelej bardzo duży wpływ mają warunki atmosferyczne; ciśnienie oraz pogoda. Każda negatywna zmiana pogody wpływa również na realne poddenerwowanie pszczół. W tym przypadku nawet doświadczony pszczelarz powinien stosować pełny zestaw odzieży ochronnej. Tym bardziej osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z pszczołami. Prezentowane rękawice płócienne doskonale sprawdzą się w każdym rodzaju pasieki. Współcześnie stają się nieodłącznym elementem akcesoriów pasiecznych. Zapewniają bezpieczeństwo pracy, ale także są komfortowe i wygodne. Zachęcamy aby chronić siebie i swoich współpracowników dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom branżowym zastosowanym w odzieży Firmy LYSON. W naszej pełnej ofercie znajdziecie Państwo kombinezony, kapelusze, bluzy, spodnie pasieczne oraz nowoczesny sprzęt i narzędzia wspomagające pracę pszczelarzy.

Skład produktu:65% poliester, 35% bawełna

Zalety produktu:

- ściągacze na zakończeniach rękawic

- zastosowaliśmy przedłużone rękawy

- rękawice wykonane z materiałów wysokiej jakości

- rękawice sprawdzą się w pasiece profesjonalnej ale także w półprofesjonalnej

- zapewniają komfort i wygodę

- duża odporność na rozdzieranie i długi czas użytkowania

- przewaga poliestru w składzie tkaniny rękawic  gwarantuje ich stabilność oraz dogodny sposób konserwacji

- temperatura prania 65 stopni C

- zakupując ten produkt wspierasz działanie polskiej gospodarki

- wyprodukowano w Polsce

Gwarancja
2 lata
No reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.