Kategorie

Koszyk 0 Produkt Produkty (pusty)    

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Kapelusze i czapki

Oferujemy wysokiej jakości kapelusze pszczelarskie, które będą stanowiły odpowiednią ochronę zarówno dla doświadczonych bartników, jak i dla pszczelarzy stawiających swoje pierwsze kroki. Nasze modele są wygodne, funkcjonalne i doskonale pasują do kombinezonów oraz bluz, dając możliwość pełnej ochrony przed bardziej agresywnymi rasami pszczół. P...

Oferujemy wysokiej jakości kapelusze pszczelarskie, które będą stanowiły odpowiednią ochronę zarówno dla doświadczonych bartników, jak i dla pszczelarzy stawiających swoje pierwsze kroki. Nasze modele są wygodne, funkcjonalne i doskonale pasują do kombinezonów oraz bluz, dając możliwość pełnej ochrony przed bardziej agresywnymi rasami pszczół. Przygotowaliśmy bogatą ofertę modeli, by umożliwić każdemu znalezienie najlepszego dla siebie. Zobacz, czym się różnią i znajdź najlepszy produkt odpowiadający twoim potrzebom.

Kapelusz pszczelarski z różnorodnymi funkcjonalnościami

Najprostszy kapelusz pszczelarski składa się z kapelusza oraz siatki, która chroni przed przedostaniem się pszczół do wewnątrz. Siatka z przodu jest zazwyczaj koloru czarnego, gdyż najmniej skupia promienie słoneczne i w najmniejszym stopniu rozprasza nasz wzrok. Kapelusz jednocześnie chroni przed słońcem i sprawia, że siatka chroni twarz, nie przylegając do skóry. Może on być jednobarwny, w moro lub w inne interesujące wzory. Kapelusze pszczelarskie z pełną siatką wokół ronda są polecane na ciepłe, słoneczne dni, dając najlepszą wentylację.

Wybrane kapelusze pszczelarskie posiadają zamiast siatki materiał z tyłu, który zabezpiecza tył głowy oraz szyję przed użądleniami. Jest to model polecany na chłodniejsze dni. W naszej ofercie znajdują się także kapelusze z możliwością odsłonięcia siatki bez konieczności zdejmowania produktu z głowy, by zobaczyć np. interesujący detal w ulu. Masz własny kapelusz lub czapkę i nie potrzebujesz całej konstrukcji? Wybierz samą siatkę, którą wygodnie założysz na własną odzież.
W naszej ofercie znajdziesz także zapasowe kapelusze do kombinezonów.

Maski pszczelarskie

Oferujemy również maski pszczelarskie, które zapewniają największe bezpieczeństwo podczas pracy z agresywnymi pszczołami. Tego rodzaju produkt nie posiada kapelusza, zamiast niego chroni głowę i szyję przed pszczołami. Maska pszczelarska jest wyposażona w maskę zapewniającą odpowiednią widoczność podczas prac pasiecznych.

Do kapelusza lub maski dobierz inne elementy ubioru pszczelarza. W każdej pasiece polecane są kombinezon pasieczny bądź sama bluza, dodatkowo rękawice oraz odpowiednie buty. W naszym asortymencie oferujemy także inną odzież taką jak kurtki przeciwdeszczowe, koszulki czy ciepłe polary, które zapewnią komfort przez cały rok, niezależnie od panujących warunków pogodowych.

WięcejKWAS SZCZAWIOWY W POSTACI NASĄCZONYCH PASKÓW GLICERYNOWYCH VARROA TESTER 3W1 Wysokiej jakości pokarmy dla pszczół

Kapelusze i czapki 
Jest 26 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 26 elementów