Wiadro nierdzewne – 15l

Wiadro nierdzewne – 15l

Wiadro wykonane ze stali nierdzewnej. Pojemność wiadra to 15 L.

7032
79,90 zł
Brutto
64,96 zł netto

 

Wiadro nierdzewne do miodu o pojemności 15 litrów to niezwykle praktyczny i wytrzymały produkt, który idealnie nadaje się do przechowywania i transportowania miodu. Wykonane jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co zapewnia trwałość i odporność na korozję, a także ułatwia utrzymanie czystości.

Wiadro posiada wygodne uchwyty, które umożliwiają łatwe przenoszenie nawet pełnego pojemnika. Dodatkowo, jest to produkt bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, co jest szczególnie ważne w przypadku produktów spożywczych, takich jak miód.

Wiadro nierdzewne do miodu jest również bardzo wszechstronne. Dzięki swojej pojemności 15 litrów, jest w stanie pomieścić wystarczającą ilość miodu, aby sprostać potrzebom małych i średnich pasiek.

Wiadro nierdzewne do miodu to niezawodny i niezbędny produkt dla każdego pszczelarza, który ceni sobie wygodę, trwałość i bezpieczeństwo swojego miodu.

Do wiadra polecamy również sita do odstojnika które doskonale sprawują swoją rolę, stojaki i uchwyty wykonane z dobrej jakości stali nierdzewnej, oraz odstojnik.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 5 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.