• Oferta dotacyjna
Wózek do transportu odstojników o średnicy 400 mm
Wózek do transportu odstojników o średnicy 400 mm
Wózek do transportu odstojników o średnicy 400 mm
Wózek do transportu odstojników o średnicy 400 mm

Wózek do transportu odstojników o średnicy 400 mm

Wózki wykonano ze stali nierdzewnej. Dostępne są one dla średnic odstojników 400 mm, 500 mm i 600 mm. 

W6601
299,00 zł
Brutto

Produkty Dotacyjne

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

Poszukujesz dodatkowego usprawnienia działań pasiecznych? Interesuje Cię zwiększenie wydajności działań produkcyjnych, a także uzyskania najwyższej ergonomii w Twojej pracy i pracy Twoich pracowników? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na chociaż jedno z powyższych założeń – najnowszy produkt Firmy LYSON; wózki transportowe do odstojników, spełnią skutecznie Twoje oczekiwania. Rozwiązanie ułatwia transport i przemieszczanie odstojników, w których składujemy miód przeznaczony do oczyszczenia. Niejednokrotnie są to dość duże pojemności, kumulujące jedynie część całej miodowej produkcji, nawet w mniejszych pasiekach. Dzięki informacjom uzyskiwanym na bieżąco od naszych odbiorców wiemy jak bardzo potrzebne są w pasiekach rozwiązania funkcjonalne i innowacyjne. Wózki idealnie wpisują się w tą charakterystykę, pomagając realnie w pasiecznej pracy. Nasz produkt przeznaczony jest do mniejszych i amatorskich pasiek, ale także do tych bardziej profesjonalnych. Dla pasiek towarowych rozwiązanie transportowe, proponowane przez Firmę LYSON powinno być standardowym wyposażeniem, używanym w codziennej pracy. Wózki wykonano ze stali nierdzewnej. Dostępne są one dla średnic odstojników 400 mm, 500 mm i 600 mm. Podczas prowadzonych przez nas testów, wózki wykazały wysokie właściwości wytrzymałościowe. Nasze najnowsze urządzenia doceniane są bardzo często przez doświadczonych pszczelarzy z niemal całego świata – nasze produkty dostępne są w ponad 50 krajach. Zaufaj najdoskonalszym urządzeniom na rynku pszczelarskim i ciesz się zwiększeniem wydajności Twojej pasieki – wybierz markę LYSON. 

Specyfikcja wózkow:

W6601 – wózek do transportu odstojników o średnicy 400 mm

wymiary wózka 400: wys. 140 x 320 x 320 mm

waga wózka: 4,5 kg

dopuszczalny udźwig: max 100 kg

 

W6602 - wózek do transportu odstojników o średnicy 500 mm
wymiary wózka 500: wys. 160 x 420 x 420 mm

waga wózka: 6 kg

dopuszczalny udźwig: max 280 kg

 

W6603 – wózek do transportu odstojników o średnicy 600 mm

wymiary wózka 600: wys. 160 x 520 x 520 mm

waga wózka: 7,5 kg

dopuszczalny udźwig: max 280 kg

Brak opini

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.