Bluzy


Dlaczego należy stosować profesjonalną odzież pszczelarską?

Pszczoły to zwierzęta, które pod wpływem wielu warunków zewnętrznych mogą zachować się w agresywny sposób. Na ich zachowanie mają również wpływ ciśnienie atmosferyczne i pogoda. Bezpieczeństwo naszych klientów to jeden z głównych priorytetów – dlatego od wielu już lat systematycznie rozwijamy ofertę odzieżową LYSON. Produkowana odzież w tym bluzy spełniają wysokie standardy rynku pszczelarskiego.

Odzież ochronna w sklepie Łysoń

Każdy bartnik mający na co dzień styczność z pszczołami powinien zadbać o odpowiednią odzież ochronną, która zabezpieczy go w czasie przeglądów, czynności higienicznych czy miodobrania. Jest to szczególnie zalecane w przypadku osób początkujących i mających do czynienia z pszczołami z ras bardziej agresywnych. Poza znanym wszystkim kombinezonem, warto założyć bluzę pszczelarską, która będzie chroniła newralgiczne punkty ciała takie jak brzuch, tors czy głowę, w wersji z kapeluszem. Będzie ona świetną alternatywą kombinezonu, nie ograniczając ta bardzo ruchów i zapewniając większy komfort w czasie wysokich temperatur. W przypadku alergii na jad pszczeli, odzież pomoże zabezpieczyć się przed ewentualnymi przykrościami.

Pszczelarska bluza ochronna

Bluzy pszczelarskie dostępne w naszym asortymencie są wykonane z jasnych, przewiewnych materiałów, które nie pobudzają pszczół i są bezpieczne dla bartnika. Dostępne w wielu rozmiarach umożliwiają dobranie takiego produktu, który ściśle przylegając do ciała, nie będzie ograniczał nadmiernie ruchów. Pszczelarska bluza ochronna poza naturalnym materiałem wykonania często posiada dodatkowe systemy wentylacyjne, które wspomagają cyrkulację powietrza. Są one szczególnie przydatne w upalną pogodę, gdy musimy przeprowadzić miodobranie. Wybierając model dla siebie warto również zwrócić uwagę na sposób zakładania – przez głowę lub zamek, który umożliwia również większą regulację przepływu powietrza. Wiele z bluz dostępnych w ofercie posiada również praktyczne kieszenie, do których można zabrać podręczne drobiazgi.

Bluzy pszczelarskie

Pszczelarskie bluzy ochronne mogą być wyposażone również w kapelusz, który ochrania głowę przed użądleniami. Duże rondo osłania głowę w czasie upałów, dając przyjemny cień, a siatka znajdująca się w okolicach twarzy osłania ją, nie zmniejszając widoczności. Można również wybrać model bez kapelusza i dokupić go osobno. Do kompletu warto założyć również rękawice ochronne, które będą chroniły dłonie. Jeśli z czasem dojdziesz do wniosków, że warto chronić całe ciało, nie musisz wymieniać bluzy na kombinezon – wystarczy, że dobierzesz pasujące do twoich gabarytów spodnie, tworząc niezawodny komplet na wiele lat. Wybierając się na przegląd lub miodobranie załóż również wygodne obuwie. W takim zestawie całe twoje ciało będzie zabezpieczone przed użądleniami.

 

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.