Stół (stojak) pod wanienki plastikowe

Stół (stojak) pod wanienki plastikowe

Estetyczniy, wygodny stojak pod wanienki do odsklepiania z regulowaną wysokością. Kompatybilny z plastikowymi wanienkami do odsklepiania znajdującymi się w naszej ofercie.

W4048STOJAK
320,00 zł
Brutto
260,16 zł netto

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

Termin realizacji zamówień
  • Termin realizacji na produkty zlecane do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), uwzględnione w tabeli, dostępne TUTAJ
  • 7 dni roboczych węza
  • 2-5 dni robocze pozostałe produkty
 

Estetyczny i funkcjonalny stojak (stół) przeznaczony pod plastikowe wanienki do odsklepiania. Niewielkie gabaryty stojaka umozliwiają ustawienie go nawet w niedużej pracowni. Ustawienie wanienki na stojaku, podczas odsklepiania ramek, zapewnia komfort i wygodę pracy. Stojak wykonany jest z metalowych profili, które gwarantują konstrukcji dużą wytrzymałość. Stojak posiada regulowane nogi umożliwiające zmianę wysokości co sprawia że użytkownik może dopasować go do swoich potrzeb.

Do wanienki polecamy również jako alternatywę stoły wzmocnione, w naszej ofercie można znaleźć odsklepiacze, oraz odzyskująca miód z odsklepin prasa do wosku

Gwarancja
2 lata
No reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.