Apikand pobudzenie - syrop zbożowy 13kg
Apikand pobudzenie - syrop zbożowy 13kg
Apikand pobudzenie - syrop zbożowy 13kg
Apikand pobudzenie - syrop zbożowy 13kg

Apikand pobudzenie - syrop zbożowy 13kg

Aby zamówić w ilości paletowej prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

30218
76,57 zł
Brutto
62,25 zł netto

Oferta dotacyjna

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

 

Syrop o kompletnym składzie przeznaczony do wspomagania rozwoju rodzin pszczelich. Zaprojektowany specjalnie w celu osiągnięcia doskonałej stymulacji, ale także w celu uzupełnienia zapasów żywności, ma działanie profilaktyczne przeciwko Nosema Apis i Ceranae dzięki zawartości naturalnych polifenoli. Syrop nadaje się również do podkarmiania zimowego.

Zawiera: fruktozę, glukozę, sacharozę, wodę, substancje pomocnicze, witaminy: B1, B2, B5, B6, B7, B12, C, PP; minerały: Ca, Mg, P, Na, K, Cl, Fe, S; aminokwasy: tryptofan (L), metionina (DL), lizyna (L), polifenole i garbniki z roślin (karczochy, tymianek, żółcie, bazylia).

Zastosowanie do stymulacji: rozcieńczyć 20-50% w wodzie (destylowanej). Stosuje się go w podkarmiaczce lub można go rozpylać na ramki: 250 g - 300 g raz na 2-3 dni, w zależności od siły rodziny.

Zastosowanie do wypełniania rezerw (w okresie bezpożytkowym): nie rozcieńczać, podawać w podkarmiaczce 500 g / rodzinę pszczół, raz na 2-3 dni.

Dostępne opakowania:

  • 13 kg (kod 30218) – opakowanie detaliczne, plastikowy kanisterek;
  • 60 x 13 kg (kod 30218P) – paleta.

Termin ważności – 12 miesięcy

Producent: DulcoFruct, Rumunia

No reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.