Kliknij by skopiować

Syropy dla pszczół

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Syropy dla pszczół na zimę

Syrop inwertowany dla pszczół to pokarm w formie płynnej, który jest od razu gotowy do użycia. Oferujemy produkty, które nie zawierają dekstryn i są najlepszym sposobem do późnego zakarmiania. Syrop cukrowy dla pszczół na zimę powstaje często na bazie buraka cukrowego, gwarantując najwyższą przyswajalność i bezpieczeństwo owadów. Tego rodzaju produkt jest dostępny w różnej wielkości opakowaniach oraz jest odporny na psucie mikrobiologiczne, jeśli zadbamy o jego prawidłowe przechowywanie.

Aplikacja niewielkich porcji syropów widocznie pobudza pszczoły do rozwoju wiosennego, budowy odpowiedniej liczebności i struktury do zgromadzenia znacznych ilości miodu. To także produkt, po jaki sięgać można w warunkach wystąpienia luk w pożytkach lub w okresie długotrwałych załamań pogody uniemożliwiających pszczołom odbywanie lotów po pokarm

Syropy Apikand

Produktem płynnym wartym szczególnej uwagi jest syrop Apikand Premium. To rozwiązanie, po które można sięgać właśnie wiosną. Produkt ma postać gotowego syropu do zakarmiania pszczół. Posiada optymalną recepturę. W swym składzie zawiera 40% fruktozy oraz po 30% glukozy i sacharozy. Mając na uwadze, że pszczoły rozłożą ostatni z cukrów na cukry proste, które już zawiera ten produkt, w pożywieniu, z którego korzystać będą w okresie zimy i wczesnej wiosny znajdować będą się wyłącznie dwa doskonale przyswajalne przez nie cukry – fruktoza i glukoza. One właśnie potrzebne są owadom, gdyż pszczoły są w stanie przemienić je na czystą energię.

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.