Kliknij by skopiować

Wialnie do pyłku


Pyłek pszczeli - bomba witaminowa w diecie

W ostatnich latach wzrosła świadomość na temat wpływu spożywania pyłku pszczelego na zdrowie. Pyłek pszczeli jest bogatym źródłem witamin, składników mineralnych i białka. Dobrze wysuszony i odpowiednio przechowywany pyłek może stanowić bombę witaminową w diecie, dlatego warto wiedzieć, jak go suszyć.

Obróbka pyłku kwiatowego - klucz do wysokiej jakości produktu

Pozyskiwanie pyłku i sprzedaż tego produktu pszczelego staje się coraz bardziej popularne, ze względu na zwiększoną produkcję w rodzinach pszczelich. Wiele pasiek sprzedaje nadmiar pyłku, gdyż pszczoły nie są w stanie pomieścić go w komórkach nektaru. Dzięki specjalnym poławiaczom lub dennicom z poławiaczem pyłku, można pozyskać duże ilości pyłku w ciągu roku. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo niezastąpione urządzenia do obróbki pyłku kwiatowego - wialnie do pyłku pszczelego i suszarki. W celu zapewnienia klientom najwyższej jakości produktów, pyłek pozyskany za pomocą poławiania musi być dokładnie oczyszczony i wysuszony. Wialnie do pyłku pszczelego, dostępne w różnych rozmiarach, pozwalają na skuteczne oddzielenie pyłku od zanieczyszczeń, takich jak drobinki wosku, co wpływa na poprawę jakości końcowego produktu. Nasze wialnie posiadają również regulację nawiewu i panele sterujące, co sprawia, że ich obsługa jest łatwa i wygodna.

Profesjonalne wialnie do pyłku kwiatowego w ofercie firmy Łysoń

Dlatego podczas obróbki obnóży pyłkowych ważne jest, aby wybierać sprzęt najwyższej jakości. Oferta sprzętu pszczelarskiego firmy Łysoń to nie tylko miodarki, ule i suszarki, ale także profesjonalne wialnie do pyłku kwiatowego cieszące się uznaniem pszczelarzy z całego świata. Odwiedź jeden ze sklepów stacjonarnych Łysoń, bądź złóż zamówienie w sklepie internetowym na www.lyson.com.pl i wyposaż swoją pracownię w profesjonalny

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.