Amino-vet 2l mieszanka paszowa uzupełniająca w płynie dla pszczół

Amino-vet 2l mieszanka paszowa uzupełniająca w płynie dla pszczół

Pojemność: 2 l

Wymiary: 15 cm x 19,5 cm x 10 cm 

Waga: 2,27 kg

3525_2
178,00 zł
Brutto
164,81 zł netto

 

Mieszanka paszowa zwiększająca kondycję pszczół

Amino VET 2l to doskonałe rozwiązanie dla mniejszych jak i profesjonalnych pasiek. Jest to mieszanka uzupełniająca w płynie o wydajności do 400 litrów syropu. W przypadku prezentowanego produktu poszczególne składniki zawarte w zestawieniu działają jako biostymulator podawany w cukrowym syropie. Możemy stosować go również w połączeniu z ciastami. Produkt wpływa korzystnie na pszczelą rodzinę. Amino VET najlepiej stosować w okresie kiedy do czynienia mamy z niedoborem pyłku lub niewystarczającego poziomu pierzgi. (zwłaszcza w okresie wiosennym). Stosowany w pasiece zapewni optymalną stymulację rodziny do oczekiwanego rozrostu populacji (wpływa korzystnie na skuteczne i efektywne czerwienie matki), oraz wzmacnia pszczoły.

 

Aminokwasy w trosce o żywotność pszczelich rodzin

Preparat podawać należy również pomiędzy miodobraniami oraz w okresie przygotowywania zimowli i w momencie łączenia rodzin. Zaistniałe niedobory aminokwasów (głównie protein – białek) może uzupełnić podawanie produktu w syropie oraz cieście. Stosowanie preparatu zapewnia działania pre-biotyczne.

 

Składniki analityczne w 1000 ml:

- białko surowe 8 %

- oleje i tłuszcz surowy 0 %

- włókno surowe 0 %

- popiół surowy 2,5 %

 

Instrukcja stosowania:

- przed użyciem wstrząsnąć

- opcja 1: 5 ml preparatu na 1 litr syropu cukrowego

- opcja 2: 5-10 ml preparatu na 1 kg ciasta miodowo-cukrowego

- opcja 3: 5 ml na 3 l wody

 

Warunki przechowywania:

- produkt należy przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu; z dala od dzieci

 

Pojemność: 2 l

 

Wymiary: 15 cm x 19,5 cm x 10 cm

 

Waga: 2,27 kg

 

Doświadczenie branżowe w trosce o zdrowie pszczelich pasiek

Jako Firma z długoletnim doświadczeniem dbamy o zdrowie i rozwój Waszych pszczół. Zależy nam oczywiście na jak najwyższej wydajności produkcyjnej Państwa pasiek. Dlatego systematycznie pracujemy nad rozwijaniem oferty o produkty wspierające proces żywieniowy rodzin – tak aby mikro i makro elementy dobrane w pokarmach pozwalały na jak najbardziej optymalne funkcjonowanie pasieki produkcyjnej. Z nami możesz zadbać o zdrowie i kondycję Twoich pszczół. Postaw na sprawdzone produkty. W naszej ofercie znajdziesz również literaturę pszczelarską, sprzęt; w tym miodarki, odstojniki, a także ule, pokarmy, akcesoria pszczelarskie oraz profesjonalną odzież. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego bloga tematycznego poruszającego tematy gospodarki pasiecznej.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 5 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.