• Oferta dotacyjna
Waga ulowa z interfejsem Bluetooth - OPTIMA
Waga ulowa z interfejsem Bluetooth - OPTIMA
Waga ulowa z interfejsem Bluetooth - OPTIMA
Waga ulowa z interfejsem Bluetooth - OPTIMA
Waga ulowa z interfejsem Bluetooth - OPTIMA
Waga ulowa z interfejsem Bluetooth - OPTIMA

Waga ulowa z interfejsem Bluetooth - OPTIMA

Waga ulowa z interfejsem Bluetooth:
• Konstrukcja wykonana ze stali ocynkowanej
• Zakres pomiarowy do 150 kg
• Zasilanie bateryjne (6× AA)
• Czas pracy na bateriach ok. 4 miesiące
• komunikacja poprzez łącze Bluetooth
• Historia pomiarów do 21 dni wstecz

W3120_OB
1 570,00 zł
Brutto
1 276,42 zł netto

 
Oferta Dotacyjna

Jeżeli ubiegasz się o dotację/refundację, pamiętaj, że wszelkie płatności za zakupy (koszty podstawowe) oraz wydatki stanowiące koszty dodatkowe, wynikające z realizacji umowy o przyznaniu pomocy, dokonywane muszą być w formie bezgotówkowej (przelew bankowy, przekaz pocztowy, płatność kartą płatniczą, itp.). W ramach interwencji I.6.1-I.6.7, o których mowa w przedmiotowym Regulaminie.

Masz dodatkowe pytania w sprawie dotacji, zadzwoń na infolinię nr tel 33 875 99 40.


Waga pasieczna z interfejsem Bluetooth umożliwi Państwu kontrolę nad przybytkami i ubytkami miodu w ulach. Dzięki szybkiej kontroli stanu możemy wyciągnąć odpowiednie wnioski i podjąć najbardziej kluczowe kroki, dotyczące sytuacji w pasiece.

Wszystko co potrzebujemy, to znaleźć się w zasięgu łącza Bluetooth modułu umieszczonego w wadze. Dzięki temu dowiemy się, jakie jest faktyczne spożycie pokarmu przez pszczoły, oraz co dzieje się wewnątrz naszych uli.

Wagę o kodzie W3120_OB z interfejsem Bluetooth, wykonaliśmy ze stali ocynkowanej, zapewniającej wieloletnie jej użytkowanie oraz odporność na warunki atmosferyczne. Dzięki zastosowaniu zasilania bateryjnego możemy zminimalizować użycie kabli zasilających wagę w energię elektryczną, nie jesteśmy zależni od ich długości.

Wyniki pomiarów obecnego stanu uli odczytywane mogą być na ekranie Smartfona, dzięki zastosowaniu specjalnej dedykowanej aplikacji. Łatwa konfiguracja dzięki aplikacji.

Zastosowana aplikacja (dla Android oraz IOS) jest w pełni bezpłatna. Zakres pomiarowy wagi to aż 150 kilogramów – natomiast zmiany pomiarowe aktualizowane są każdego dnia o 20:30. Zasięg działania wagi jest zależny od czułości telefonu oraz warunków terenowych. Powyższe zalety uzupełnia niska konstrukcja wagi – dzięki temu urządzenie jest praktycznie niezauważalne dla osób postronnych. Stosuj najnowocześniejsze rozwiązania techniczne Firmy LYSON, zwiększając jednocześnie produktywność i wydajność Twojej pasieki.

Więcej informacji na temat wagi znajdziesz tutaj

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 3 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.