Waga pasieczna z bluetooth
Waga pasieczna z bluetooth
Waga pasieczna z bluetooth
Waga pasieczna z bluetooth
Waga pasieczna z bluetooth
Waga pasieczna z bluetooth

Waga pasieczna z bluetooth

Waga ulowa z interfejsem Bluetooth: • Konstrukcja wykonana ze stali ocynkowanej • Zakres pomiarowy do 150 kg • Zasilanie bateryjne (6× AA) • Czas pracy na bateriach ok. 4 miesiące • komunikacja poprzez łącze Bluetooth • Historia pomiarów do 21 dni wstecz

W3120_OB
1 420,00 zł
Brutto
1 154,47 zł netto

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

Termin realizacji zamówień
  • Termin realizacji na produkty zlecane do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), uwzględnione w tabeli, dostępne TUTAJ
  • 7 dni roboczych węza
  • 2-5 dni robocze pozostałe produkty
 

Najnowsze produkty Firmy LYSON wpisują się idealnie we współczesną linię innowacyjnych rozwiązań, stosowanych obecnie w branży pszczelarskiej. Jako pionierzy, stawiamy na najbardziej optymalne i nowoczesne konstrukcje. Nasz dział konstruktorski dba o najwyższą jakość opracowywanych urządzeń. Tak jest i w przypadku wagi pasiecznej z funkcją Bluetooth. Wykorzystując powyższą technologię ułatwiamy Państwu skuteczniejszą obsługę pasieki oraz wzrost jej produktywności. Obecne współczesne technologie łączą się również z wchodzeniem do pasiek młodych pokoleń pszczelarzy. Bardzo często doceniają oni intuicyjne rozwiązania potwierdzając zasadność ich wprowadzania do rozwiązań branżowych. Waga pasieczna z interfejsem Bluetooth umożliwi Państwu kontrolę nad przybytkami i ubytkami miodu w ulach. Dzięki szybkiej kontroli stanu możemy wyciągnąć odpowiednie wnioski i podjąć najbardziej kluczowe kroki, dotyczące sytuacji w pasiece. Wszystko co potrzebujemy, to znaleźć się w zasięgu łącza Bluetooth modułu umieszczonego w wadze. Dzięki temu dowiemy się, jakie jest faktyczne spożycie pokarmu przez pszczoły, oraz co dzieje się wewnątrz naszych uli. Wagę o kodzie W3120_OB z interfejsem Bluetooth, wykonaliśmy ze stali ocynkowanej, zapewniającej wieloletnie jej użytkowanie oraz odporność na warunki atmosferyczne. Dzięki zastosowaniu zasilania bateryjnego możemy zminimalizować użycie kabli zasilających wagę w energię elektryczną, nie jesteśmy zależni od ich długości. Wyniki pomiarów obecnego stanu uli odczytywane mogą być na ekranie Smartfona, dzięki zastosowaniu specjalnej dedykowanej aplikacji. Łatwa konfiguracja dzięki aplikacji. Zastosowana aplikacja (dla Android oraz IOS) jest w pełni bezpłatna. Zakres pomiarowy wagi to aż 150 kilogramów – natomiast zmiany pomiarowe aktualizowane są każdego dnia o 20:30. Zasięg działania wagi jest zależny od czułości telefonu oraz warunków terenowych. Powyższe zalety uzupełnia niska konstrukcja wagi – dzięki temu urządzenie jest praktycznie niezauważalne dla osób postronnych. Stosuj najnowocześniejsze rozwiązania techniczne Firmy LYSON, zwiększając jednocześnie produktywność i wydajność Twojej pasieki.

Więcej informacji na temat wagi znajdziesz tutaj

No reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.