Vita SWARM – chusteczki do wabienia rojów pszczół – 10 szt.

Vita SWARM – chusteczki do wabienia rojów pszczół – 10 szt.

Chusteczki do wabienia roju.
Chusteczki nasączone olejkami eterycznymi na bazie roślin pakowane są w małe saszetki.
Aby aktywować chusteczkę, saszetkę należy przekłuć i zawiesić w pustym ulu, rojnicy lub innym odpowiednim pojemniku. Można nią także przetrzeć wewnętrzne powierzchnie pojemnika.

3517
69,90 zł
Brutto
64,72 zł netto

Oferta dotacyjna

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

 

Zawiera naturalne olejki eteryczne, geranic acig, geranolicitral.

Zastosowanie: chusteczki można stosować do wabienia rojów pszczół i zapobiegania rojenia się pszczół.

Pomaga przyciągnąć oraz zwabić roje tymczasowo wiszące na drzewach i innych trudno dostępnych miejscach do pojemnika lub pudełka zwierającego wabik. Ryzyko opuszczenia przez pszczoły pasiek jest mniejsze, kiedy ul zawiera chusteczkę do wabienia roju.

Chusteczki mogą być przechowywane w lodówce przez okres około 2 lat. Po otwarciu saszetki chusteczka będzie działać do 2 tygodni w zależności od warunków atmosferycznych. Substancje aktywne uwolnią się szybciej w wyższej temperaturze.

Do środków do dezynfekcji polecamy dennice higieniczną ułatwiającą dbanie o higienę ula, w naszej szerokiej ofercie można znaleźć środki do walki z chorobami

No reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.