Wosk pszczeli 10 g (brutto 26 g)

Wosk pszczeli 10 g (brutto 26 g)

Wosk pszczeli w formie plastra w wytłoczeniami w kształcie komórki pszczelej. Może być używany jako komponent do oferowanego przez nas pudełka kreatywnego.

BM12
3,50 zł
Brutto
2,85 zł netto

 

Wosk może być stosowany jako dodatek do własnoręcznie robionych mydełek, stroików, można go wykorzystać jako narzędzie podczas zabawy z dziećmi - mogą wówczas rozwijać wyobraźnię i zdolności manualne. Wosk może zostać stopiony i wykorzystany podczas wróżb Andrzejkowych, może również służyć jako materiał do stworzenia własnej, niewielkiej figurki z wosku (formy silikonowe do odlewania świec i woskowych zawieszek również są dostępne w naszej ofercie), może też stanowić ozdobę dla lemoniad i drinków podawanych na domowej imprezie.

Produkty bazujące na naturze

Produkty marki BEE & SOAP LYSON i Honey Therapy to nasza najnowsza propozycja prozdrowotna. Dzięki nim uzyskują Państwo możliwość troski o własne zdrowie na bazie naturalnych i sprawdzonych wyrobów. Proponowane komponenty to doskonałe uzupełnienie materiałowe dla najnowszych zestawów kreatywnych o nazwie Kreatywne Pudełka. Sam zestaw dostępny w naszej ofercie jest produktem typu hand-made. Posłuży on Państwu do własnoręcznego wytworzenia mydełek pszczelich opartych na prezentowanych składnikach.

Składniki prozdrowotne i ozdobne jako uzupełnienie Kreatywnych Pudełek

Do Państwa dyspozycji są: mydlana baza glicerynowa, naturalny miód, wosk pszczeli, olejki eteryczne o różnym aromacie, susz kwiatowy, ozdobny papier półpergaminowy, dekoracyjna eco dratwa oraz drewniana szpatułka ułatwiająca kompozycję składników podczas wytwarzania mydełek. Prezentowane składniki zawierają liczne składniki odżywcze działające pozytywnie na skórę człowieka, jak również i na włosy. Sama baza glicerynowa zapewni Ci wsparcie w przypadku odbudowy naskórka, natomiast, naturalny wosk pszczeli wpływa doskonale na kondycję włosów.

Innowacyjna integracja oraz dbałość o zdrowie

Wytwarzanie własnych mydełek może okazać się doskonałym rozwiązaniem integracyjnym dla całej rodziny a także przyjaciół i znajomych. Nasze rozwiązania pobudzają kreatywność i uruchamiają walor edukacyjny wśród najmłodszych. Dzięki użyciu naszych składników masz pełna pewność czym myjesz swoje dłonie. Powstałe przy użyciu prezentowanych składników mydełka to produkt bardzo wydajny. Po umyciu nie wysuszają skóry, pozostawiają ją zregenerowaną i nawilżoną. Do oferty dołączyliśmy również stylowy półpergaminowy papier, wszystko po to aby wytwór naszej finalnej pracy, zapakować i podarować, jako efektywny upominek.

Prozdrowotny wpływ produktów naturalnych

W przypadku użycia produktów naturalnych mamy pewność, że natura wie co jest dla nas najlepsze.. Zachęcamy aby stosować produkty sygnowane przez polskiego producenta. Dlatego stosuj sprawdzone produkty pszczele, pochodzące od polskiego producenta. Zapewnij sobie produkty najwyższej i sprawdzonej jakości. Korzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Zaufaj markom BEE & SOAP LYSON i Honey Therapy.

Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Istnieje możliwość różnic technicznych wynikających z modernizacji naszych produktów, które staramy się stale udoskonalać. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości i funkcjonalności.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 3 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.