PAPIER PAKOWY PÓŁPERGAMINOWY  Z GRAFIKĄ PSZCZÓŁ...

PAPIER PAKOWY PÓŁPERGAMINOWY Z GRAFIKĄ PSZCZÓŁ 1kg

Półpergamin z pszczółkami 1 kg
+/- 110 arkuszy o wymiarach 50 x 50 cm

FMP01
45,00 zł
Brutto
36,59 zł netto

 

DOSKONAŁEJ JAKOŚCI PSZCZELE PRODUKTY

 

Jeśli planujesz zakupy produktów pszczelich w Firmie LYSON, zachęcamy do stylowego zapakowania ich w proponowany papier półpergaminowy z motywem pszczół. Oprócz produkcji sprzętu pszczelarskiego już od prawie trzydziestu lat wytwarzamy, wysokiej jakości prozdrowotne wyroby pasieczne. Znajduje się wśród nich m. in. wiele gatunków miodów, propolis, pierzga, pyłek a także wiele innowacyjnych i smakowitych słodyczy. W przygotowaniu naszych wyrobów bazujemy na najlepszej na świecie belgijskiej czekoladzie. Wszystko to w oparciu o tradycyjne receptury i sprawdzone kompozycje. Pośród powyższych produktów znajdziecie również Państwo wyroby kosmetyczne opierające się na użyciu wosku lub mleczka pszczelego.

 

NIEBANALNE ROZWIĄZANIA NA KAŻDĄ OKAZJĘ

 

Wszystko to może stanowić niebanalne rozwiązanie prezentowe, sprawdzające się w każdej sytuacji i podczas każdego rodzaju imprezy. Czy będzie to event firmowy czy wydarzenie okolicznościowe z towarzyszeniem rodziny, najbliższych lub znajomych – możecie być Państwo pewni, że produkty pszczele sprawią niesamowite wrażenie i pozostawią bardzo miłe i sympatyczne skojarzenia; zapadną w pamięć uczestników. Jeśli dodatkowo owe prezenty będą stylowo zapakowane, efekt końcowy znacznie wzrośnie. Na 1 kg papieru przypada +/- 110 arkuszy o wymiarach 50 x 50 cm każdy. Papier półpergaminowy, który prezentujemy to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie praktyczne i stylowe rozwiązania. Zapewnij sobie wysoką jakość produktów LYSON.

 

Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Istnieje możliwość różnic technicznych wynikających z modernizacji naszych produktów, które staramy się stale udoskonalać. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości i funkcjonalności.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 3 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.