Daszek wysoki z wentylacją, D, LN, AP, WL 12-ramk. malowany (szary) - PREMIUM

Daszek wysoki z wentylacją, D, LN, AP, WL 12-ramk. malowany (szary) - PREMIUM

Daszek i dennica zaprojektowane zostały w sposób, który umożliwia stawianie uli jeden na drugim, co jest szczególnie przydatne np. podczas transportu. Oba te elementy zostały wzmocnione, co nadaje im jeszcze większą trwałość i odporność na warunki atmosferyczne czy ewentualne zniszczenia podczas eksploatacji. Zarówno daszek, jak i dennica nie wystają poza obrys korpusu, co pozwala zaoszczędzić przestrzeń dosuwając ule bezpośrednio do siebie.

W1015T_SZ
155,50 zł
Brutto
126,42 zł netto

 

Daszek to niezwykle istotna część konstrukcji, która została starannie przemyślana i wzmocniona, dzięki czemu charakteryzuje się wyjątkową trwałością. Dolna część daszku została dodatkowo wzmocniona plastikowymi listewkami i owręgowana, co dodaje mu dodatkowej stabilności. Górna część daszku również posiada wzmocnienia w formie plastikowych listewek, co gwarantuje jeszcze większą wytrzymałość. To unikalne rozwiązanie umożliwia łatwe układanie uli jeden na drugim, co jest niezwykle przydatne podczas transportu.

Kluczową zaletą daszku jest jego kompatybilność z dennicą. Dzięki temu, dennica idealnie się na niego układa, tworząc spójną i stabilną konstrukcję. To szczególnie przydatne podczas magazynowania uli lub transportu, gdzie możliwość układania uli jeden na drugim znacznie ułatwia pracę i podnosi wydajność. 

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 5 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.