Korpus pokazowy wielkopolski, malowany (zielony-seledyn)
Korpus pokazowy wielkopolski, malowany (zielony-seledyn)
Korpus pokazowy wielkopolski, malowany (zielony-seledyn)
Korpus pokazowy wielkopolski, malowany (zielony-seledyn)

Korpus pokazowy wielkopolski, malowany (zielony-seledyn)

Korpus z okienkiem z plexiglasu do podglądania pszczół to innowacyjne rozwiązanie dla pszczelarstwa, które umożliwia obserwację życia rodzin pszczelich bez konieczności zakłócania ich naturalnego środowiska, co znacznie zmniejsza stres u pszczół i minimalizuje zakłócenia ich pracy. Pozwala to pszczelarzom na bieżąco monitorować rozwój rodzin pszczelich, ocenić stan kolonii i szybciej reagować na ewentualne problemy. Jak wiemy, przegląd uli wielokorpusowych wymaga sporo zachodu. Dzięki korpusowi z podglądem możemy szybko skontrolować sytuację i ocenić, co aktualnie dzieje się w środku.

W1033PL_ZS
169,00 zł
Brutto
137,40 zł netto

 

Korpus z plexiglasowym okienkiem stanowi także doskonałe narzędzie edukacyjne dla początkujących pszczelarzy, studentów pszczelarstwa oraz uczniów szkół.

Dzięki temu rozwiązaniu mogą oni bezpiecznie obserwować życie pszczół i zdobywać praktyczne doświadczenie bez ryzyka użądleń.

Plexiglas działa również jako termiczna i wilgotnościowa izolacja, co pomaga w utrzymaniu odpowiednich warunków wewnątrz ula. Umożliwia to zachowanie optymalnej temperatury oraz wilgotności, co jest kluczowe dla zdrowia i rozwoju pszczół.

Transparentne okienko posiada klapkę zabezpieczającą, która po zamontowaniu i zabezpieczeniu specjalnymi haczykami jest idealnie zlicowana ze ścianami korpusu.

Podsumowując, korpus dla ula wielkopolskiego z okienkiem do podglądania pszczół z plexiglasu to rozwiązanie, które przynosi liczne korzyści zarówno pszczelarzom, jak i badaczom pszczół. Dzięki temu innowacyjnemu podejściu, obserwacja pszczół staje się łatwiejsza, bezpieczniejsza i bardziej efektywna, co może przyczynić się do poprawy kondycji pszczelarstwa i zrozumienia tajemniczego świata pszczół.

Zobacz także

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 5 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.