Termometr ciekłokrystaliczny do ula komplet - 1...
Termometr ciekłokrystaliczny do ula komplet - 1...
Termometr ciekłokrystaliczny do ula komplet - 1 szt.
Termometr ciekłokrystaliczny do ula komplet - 1 szt.

Termometr ciekłokrystaliczny do ula komplet - 1 szt.

Termometr ciekłokrystaliczny pomaga kontrolować temperaturę we wnętrzu ula. Zmienia swoją barwę pod wpływem temperatury. Termometr samoprzylepny w komplecie z podkładką w kształcie sitka pająk (umożliwia prosty montaż w powałce ula).

3001K
7,50 zł
Brutto
6,10 zł netto

 

Każdy pszczelarz wie, że właściwa temperatura wewnątrz ula jest gwarancją silnej i zdrowej rodziny pszczelej. Okrągły termometr ciekłokrystaliczny do zamontowania w powałce to gwarancja skutecznych pomiarów niewielkim kosztem. Wystarczy, że uniesiesz daszek, spojrzysz na termometr i od razu możesz wyciągnąć odpowiednie wnioski. Po temperaturze bowiem można zorientować się co aktualnie dzieje się w ulu.

Przykładowo na wiosnę przed wyrojeniem widoczny jest wzrost temperatury. Z kolei jeśli ciepłota ula jest znacząco mniejsza niż w pozostałych – prawdopodobnie nie ma w nim czerwiu. Jesienią temperatura w poszczególnych ulach także może określić kondycję rodzin pszczelich. Dzięki takiej informacji można dokonać ostatnich poprawek przed zimowlą.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 5 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.