Rękawice gumowe z płótnem
Rękawice gumowe z płótnem
Rękawice gumowe z płótnem
Rękawice gumowe z płótnem
Rękawice gumowe z płótnem
Rękawice gumowe z płótnem

Rękawice gumowe z płótnem

Rękawice gumowe z płótnem czyli optymalna ochrona w doskonałej jakości

Rozmiar [cm]
  • 9
  • 10
6027_9
13,90 zł
Brutto
11,30 zł netto

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

Produkt gratis

W przypadku zakupu za min. 450 PLN rękawice GRATIS -  proszę o wpisanie w komentarzu rozmiaru rękawic

Termin realizacji zamówień
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), uwzględnione w tabeli, dostępne  TUTAJ

  • 2-5 dni roboczych węza

  • 1-3 dni robocze pozostałe produkty

 

Rękawice gumowe z płótnem to doskonałe rozwiązanie dla profesjonalnych jak i półprofesjonalnych pszczelarzy. Sprawdzą się nawet w najbardziej wymagających pasiekach. Troska o bezpieczeństwo pracowników jak pozostałych osób obsługujących pasiekę powinna skłonić Was do stosowania najwyższej klasy odzieży pszczelarskiej. Produkty Firmy LYSON tworzymy z powodzeniem już prawie trzydzieści lat bazując na doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów. Rękawice to tylko jeden z głównych elementów potrzebnych w pasiecznej ochronie. W naszej ofercie znajduje się wiele elementów zwiększających bezpieczeństwo takich jak kombinezony, kapelusze, spodnie oraz bluzy pszczelarskie. W przypadku rękawic gumowych z płótnem mamy do czynienia z wysokiej klasy produktem spełniającym najwyższe standardy współczesnej branży pszczelarskiej. Charakteryzują się one profesjonalnym wykonaniem, są wygodne i komfortowe w użyciu. Rękawice przedłużone są specjalnymi rękawami na końcu których zastosowano ściągacze minimalizujące prawdopodobieństwo dostania się pszczół pod odzież. Rękawice są odporne na ścieranie, przetarcie czy też przebicie. Część chwytna i do połowy część wierzchnia oblewane powłoką z nitrylu w kolorze żółtym. Zapewniają sprawność elastyczną – nitryl zwiększa odporność na smary, oleje, tłuszcze i węglowodory. Jest całkowicie bezpieczny dla osób uczulonych na lateks, tak w przypadku osoby zakładającej rękawice jak i osoby ewentualnie dotykanej. Rękawic nie można prać i czyścić chemicznie.Zabrudzenia najlepiej usuwać szczoteczką. Należy przechowywać je w suchym środowisku poza zasięgiem bezpośredniego promieniowania słonecznego w temp pokojowej. Rękawic nie należy wystawiać na działanie promieniowania cieplnego. Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty. Nasza Firma jest liderem w produkcji profesjonalnego sprzętu pasiecznego oraz różnego typu narzędzi usprawniających działania pasieczne. Stosuj tylko sprawdzone rozwiązania – zaufaj produktom Firmy LYSON.

Skład produktu:rękawice wykonane z bawełny, powlekane nitrylem. Płótno - 65% poliester, 35% bawełna

Zalety produktu:

- zastosowaliśmy ściągacze na zakończeniach przedłużanych rękawów (długość 24 cm)

- produkt w pełni polski

- wygodne, komfortowe, zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa w pasiece

- najwyższa jakość materiałów z których uszyto rękawice

- jeśli chcesz wesprzeć funkcjonowanie polskiej gospodarki postaw na sprawdzone produkty polskiego producenta, Firmy LYSON

- doskonałe do każdego rodzaju pasieki

 

Dostępne rozmiary:

- 9 (M)

- 10 (L)

Rozmiary rękawicy

DETAILS / DETALE SIZES / ROZMIAR (CM)
XXS XS S M L
A FULL LENGTH / PEŁNA DŁUGOŚĆ - - - 47 48
B PALM LENGTH / DŁUGOŚĆ DŁONI - - - 19 20
C CUFF LENGTH / DŁUGOŚĆ
MANKIETU
- - - 28 28
D PALM CIRCUMFERENCE / OBWÓD DŁONI - - - 21 24
Gwarancja
2 lata
5903661511791
No reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.