Odstępniki hoffmanowskie na 250 ramek – 500 szt.

Odstępniki hoffmanowskie na 250 ramek – 500 szt.

Odstępniki pasują do ramek o wymiarach beleczki bocznej 25 mm x10 mm. Opakowanie zawiera 500 sztuk, które wystarcza na 250 ramek.

Kolor produktu zależy od partii materiału.

304H
87,90 zł
Brutto
71,46 zł netto

 

W przypadku, gdy pszczelarz posiada ramki zwykłe, a chciałby mieć hoffmanowskie to może zastosować odstępniki. Są bardzo łatwe w montażu. Ponadto stosowanie ramek z odstępnikami może zapobiegać zgnieceniu pszczół podczas transportu. Zestaw zawiera 500 sztuk odstępników, czyli przewidziany jest na 250 ramek.

Odstępniki pasują do ramek o wymiarach beleczki bocznej 25 mm x10 mm

Sposób mocowania odstępników odbywa się za pomocą zaczepów. Odstępniki można również przybić gwoździem do bocznej beleczki ramki.

Specjalnie dla państwa przygotowaliśmy kilka wariantów paczek w których sprzedawane są odstępniki hoffmanowskie.

Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Istnieje możliwość różnic technicznych wynikających z modernizacji naszych produktów, które staramy się stale udoskonalać. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości i funkcjonalności.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 5 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.