Segmentowy poławiacz pyłku Dadant, LN, AP, WL 12-ramkowy do dennicy higienicznej, niemalowany

104,70 zł
Brutto
85,12 zł netto

W wysokiej dennicy higienicznej można zamocować segmentowy poławiacz pyłku.

Jest to rama, w której jest umieszczona płytka strącająca obnóża pyłkowe

Indeks: W1024000
Terminy realizacji zamówień

Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji (np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.): W celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40

Wysyłka zamówienia pozostałych produktów: do 3 dni roboczych

Wysyłka paletowa: realizowana jest do 5 dni roboczych

Opcja ekspresowa: dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna tylko do wybranych produktów (szczegóły znajdziesz w regulaminie)


Segmentowy poławiacz pyłku do dennicy higienicznej Dadant, Langstroth, Apipol, wielkopolski 12-ramkowy. Poławiacz jest niemalowany.

W wysokiej dennicy higienicznej można zamocować segmentowy poławiacz pyłku. Jest to rama, w której jest umieszczona płytka strącająca obnóża pyłkowe, wykonana z plastikowych elementów, a pod nią znajduje się siatka o średnicy oczek 3,5 mm. Segmentowy poławiacz pyłku umieszcza się jako dodatkowy segment nad dennicą higieniczną tak, by płytka
strącająca znajdowała się nad szufladą dennicy.

Nie posiada mechanizmu regulacji wlotu. Wymaga demontażu ula po zakończeniu okresu pyłkowego

Do poławiaczy pyłku polecamy suszarki bardzo dobrze sprawujące się w osuszaniu pyłku lub bardziej wydajne wialnie proponujemy także kraty odgrodowe.

W1024000
Loading...