Etykiety z kontretykietą na miód wielokwiatowy – 100 szt.

15,00 zł
Brutto
12,20 zł netto

Etykieta na miód wielokwiatowy. Wymiary etykiet: 200 mm na 55 mm. Paczka zawiera 100 sztuk etykiet.


Indeks: E1201
Terminy realizacji zamówień

Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji (np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.): W celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40

Wysyłka zamówienia pozostałych produktów: do 3 dni roboczych

Wysyłka paletowa: realizowana jest do 5 dni roboczych

Opcja ekspresowa: dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna tylko do wybranych produktów (szczegóły znajdziesz w regulaminie)

Etykieta na miód wielokwiatowy. Wymiary etykiet: 200 mm na 55 mm, samoprzylepne, 1 paczka zawiera 100 sztuk.Etykietę można rozciąć, po czym mniejszą część, która posiada miejsce na pieczątkę pszczelarza nakleić na tył słoika tworząc kontretykietę.

Kupując tę etykietę wspierasz akcję "Miód Kupujesz-Pszczoły Ratujesz" ze sprzedaży której część dochodów zostanie przeznaczona na wspieranie polskiego pszczelarstwa.

Do etykiety polecamy również świetnie prezentującą się banderole prostą 22x142mm, w naszej szerokiej ofercie można znaleźć opakowania na słoiki posiadające różne ciekawe wzory, proponujemy także broszurki edukujące w przystępny sposób.

E1201
Loading...