• Nowy
Pszczela kolorowanka
Pszczela kolorowanka
Pszczela kolorowanka
Pszczela kolorowanka
Pszczela kolorowanka
Pszczela kolorowanka
Pszczela kolorowanka
Pszczela kolorowanka

Pszczela kolorowanka

Pszczoły, zabawa i edukacja!

Pszczela Kolorowanka to zestaw wierszyków dla dzieci, opowiadających o życiu pszczół. Dzięki rymowankom i zabawnej formie, dziecko szybciej zapamiętuje zdobyte  informacje, a nauka zamienia się w niesamowitą podróż przez 12 miesięcy z życia pszczelarza.

API128
6,00 zł
Brutto
5,71 zł netto

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

Termin realizacji zamówień
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), uwzględnione w tabeli, dostępne  TUTAJ

  • 7 dni roboczych węza

  • 2-5 dni robocze pozostałe produkty

 

Książeczka dla dzieci o pszczołach to także zbiór edukacyjnych obrazków, które można samodzielnie pokolorować, utrwalając zdobytą wiedzę. Dzięki Pszczelej Kolorowance dzieci dowiedzą się co to takiego pyłek kwiatowy i pierzga pszczela, co znaczy „Apis mellifera”, skąd bierze się wosk pszczeli, jak zbudowany jest ul,
a także na czym polega praca prawdziwego pszczelarza.

Książeczka o pszczołach dla najmłodszych to świetny prezent dla dzieci, które interesuje otaczająca nas przyroda. Dzięki bogatej i ciekawej treści, przedstawionej w zabawny i przyjemny sposób, malowanka z wierszykami o pszczołach to doskonałe uzupełnienie lekcji szkolnych poświęconych tematyce pszczół, zapylaczy oraz roślin miododajnych.

Pokoloruj książeczkę i stwórz swój własny Podręcznik Małego Pszczelarza!

Sprawdź także kolorowe gadżety pszczelarskie dla dzieci oraz inne akcesoria pszczelarskie dla najmłodszych.

·        

F

No reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.