Rozpoczęcie działalności poznańskiej Hurtowni Łysoń Sp. z o.o. na rynku pszczelarskim miało miejsce w roku 2004, kiedy to przejęła ona budynek po Okręgowej Spółdzielni Pszczelarskiej w Poznaniu. Od tamtego czasu, nieprzerwanie przez 19 lat, firma jest dystrybutorem produktów firmy Łysoń. Kierowanie hurtownią przypadło w udziale Panu Maciejowi Kasztelanowi, który na początku swojej pracy nie posiadał rozległej wiedzy o pszczelarstwie. Jednakże, współpraca z firmą Łysoń zaszczepiła w nim pasję do tego rzemiosła i skłoniła do założenia własnej przydomowej pasieki.

Zespół firmy składa się z młodych, zaangażowanych osób, które czerpią wsparcie od bardziej doświadczonych kolegów. Obecnie, firma przechodzi przez okres zmian, w tym przeniesienie hurtowni z Poznania do Tarnowa Podgórnego, aby rozszerzyć i rozwijać swoje możliwości. Pan Maciej wprowadza wiele kreatywnych rozwiązań, które ma zamiar zrealizować w nowym miejscu z nową energią.

Ostatnie dwa lata były ogromnym wyzwaniem dla firmy, ponieważ hurtownia była przenoszona aż dwa razy. Mimo to, zespół nie poddał się i ta sytuacja stała się motywacją do poszukiwania lepszego miejsca, które pozwoli firmie na rozwój. Nowa lokalizacja umożliwia komfortowe zakupy dla pszczelarzy oraz ekspozycję szerokiego asortymentu sprzętu. Powierzchnia firmy wynosi 900m2, z czego prawie 350m2 zostało wydzielone dla klientów, aby mogli zapoznać się z bogatą ofertą sprzętu pszczelarskiego oraz produktów pokrewnych, takich jak kosmetyki, miody i świece z wosku pszczelego. Nowo wybudowana hala zapewnia większy komfort zarówno dla pracowników, jak i dla klientów.

Firma współpracuje z szeroką bazą pszczelarzy, z którymi utrzymuje relacje od wielu lat. Jej mottem jest edukowanie i uświadamianie zarówno początkujących, jak i doświadczonych pszczelarzy o nowościach na rynku, aby ulepszyć i usprawnić ich pracę. Firma aktywnie uczestniczy w różnych konferencjach i wystawach, m.in. w Zielonej Górze oraz Gorzowie Wielkopolskim. Wzrost zainteresowania pszczelarstwem w ostatnich latach jest dla firmy powodem do radości, jednak wiąże się to również ze wzrostem odpowiedzialności za pomoc i edukację pszczelarzy. To właśnie motywuje i inspiruje zespół do pracy i daje poczucie, że działania firmy przyczyniają się do dobra naszej planety.

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.