Obecni na rynku pszczelarskim od 2003 roku, stali się dystrybutorami firmy Łysoń, kontynuując tę współpracę nieprzerwanie od 20 lat. Założyciele firmy, mający ponad 25 lat doświadczenia w pszczelarstwie, odziedziczyli pasiekę po swoim ojcu. Do nawiązania współpracy z firmą Łysoń skłoniły ich problemy z zakupem podstawowego sprzętu pszczelarskiego w ich okolicy.

Otworzyli swoje drzwi na pomysły i sugestie pszczelarzy, doradzając w wyborze sprzętu i akcesoriów oraz dopasowując je indywidualnie do każdej potrzeby klienta. Regularnie uczestniczą w regionalnych imprezach, takich jak „Wiosna w pasiece” w Łowiczu czy „Miodobranie” w Żelechlinku, prezentując cały asortyment swojej hurtowni. Ich siedziba w Pabianicach, obejmująca sklep i magazyn o powierzchni ponad 300m2, planuje ekspansję w najbliższych latach, a filia w Tomaszowie Mazowieckim, działająca od niemal 7 lat, również dysponuje sklepem i magazynem o powierzchni 120m2.

Początkującym pszczelarzom służą radą i doświadczeniem, zachęcając jednocześnie do kontaktu z Kołami Pszczelarskimi. Radzą, aby zawsze wyciągać własne wnioski z przeczytanej literatury i zasłyszanych informacji, ponieważ „nie ma dwóch takich samych pasiek” i różne okoliczności wymagają różnych rozwiązań.

Patrząc wstecz, dostrzegają ogromną metamorfozę branży pszczelarskiej. W ciągu ich 20 lat na rynku, zmieniła się ilość dostępnego asortymentu. Dla nich największą radością i dumą jest usłyszeć od zadowolonego pszczelarza, że lubi do nich wracać.

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.