HERBEE-VET, płyn – 1l
HERBEE-VET, płyn – 1l
HERBEE-VET, płyn – 1l
HERBEE-VET, płyn – 1l

HERBEE-VET, płyn – 1l

Solidne wsparcie dla rodziny pszczelej

HERBEE-VET to innowacyjny preparat, który został stworzony specjalnie, aby troszczyć się o zdrowie i rozwój pszczelej rodziny. Produkt opiera się na starannie wyselekcjonowanych wyciągach ziołowych, które wspierają naturalne procesy w organizmach pszczół miodnych, pomagając im zachować zdrowie i witalność.

3548
Ostatnie sztuki w magazynie
49,00 zł
Brutto
45,37 zł netto

 

Wzmocnienie gruczołów gardzielowych i poprawa wydzielania mleczka pszczelego

W sezonie wiosennym, kiedy dostępność białka w diecie jest kluczowa, HERBEE-VET działa jak nieoceniony sojusznik pszczelarza. Preparat stymuluje gruczoły gardzielowe pszczoły miodnej, co ma bezpośredni wpływ na proces wydzielania mleczka pszczelego. To szczególnie istotne, ponieważ w tym okresie mleczko pszczele stanowi fundament rozwoju całej rodziny pszczelej.

Wspieraj młode pokolenie pszczół!

Podawanie HERBEE-VET pod koniec lata ma kluczowe znaczenie, gdy młode pokolenie pszczół wymaga dodatkowego wsparcia. Nasz produkt działa wzmacniająco, pomagając młodym osobnikom rozwijać się zdrowo i silnie, co przekłada się na przyszłość całej kolonii.

Dodając HERBEE-VET do syropu cukrowego, zyskujesz nie tylko wsparcie dla pszczół, ale także niwelujesz zapach syropu. To rozwiązanie może okazać się pomocne w ograniczaniu rabunków i utrzymaniu harmonii w ulu.

Instrukcja stosowania:

- Przed użyciem silnie wstrząśnij butelką z produktem.

- Wiosną, zalecamy podawać HERBEE-VET w rzadkim syropie cukrowym (1:1) w ilości 25 ml na 1 litr syropu.

- Pod koniec lata, w momencie dokarmiania i obfitego wygryzania młodych pszczół, podawaj w gęstym syropie (3:2) w ilości min. 10 ml na 1 litr syropu.

- W zależności od pory roku, można podać HERBEE-VET w różnych formach, np. w podkarmiaczce, w formie rozpylania lub jako "zamgławianie" całych ramek z pszczołami.

- Standardowo stosuj od 2 do 5 podań na rodzinę pszczelą. Zalecamy konsultację ze specjalistą przed zwiększeniem ilości i częstotliwości podań.

Naturalny skład:

HERBEE-VET to produkt oparty na naturalnych składnikach, takich jak wyciąg z pokrzywy, glistnik jaskółcze ziele oraz gliceryna. Dzięki temu możesz być pewien, że wspierasz swoje pszczoły przy użyciu produktu stworzonego z myślą o ich zdrowiu i dobrostanie.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 3 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.