• Oferta dotacyjna
Podkarmiaczka do Ula Mini Plus
Podkarmiaczka do Ula Mini Plus
Podkarmiaczka do Ula Mini Plus
Podkarmiaczka do Ula Mini Plus

Podkarmiaczka do Ula Mini Plus

Prezentowana podkarmiaczka wykonana została z najwyższej klasy materiałów.

H1614
66,70 zł
Brutto
54,23 zł netto

 
Oferta Dotacyjna

Jeżeli ubiegasz się o dotację/refundację, pamiętaj, że wszelkie płatności za zakupy (koszty podstawowe) oraz wydatki stanowiące koszty dodatkowe, wynikające z realizacji umowy o przyznaniu pomocy, dokonywane muszą być w formie bezgotówkowej (przelew bankowy, przekaz pocztowy, płatność kartą płatniczą, itp.). W ramach interwencji I.6.1-I.6.7, o których mowa w przedmiotowym Regulaminie.

Masz dodatkowe pytania w sprawie dotacji, zadzwoń na infolinię nr tel 33 875 99 40.Prezentowana podkarmiaczka wykonana została z najwyższej klasy materiałów. Przeznaczona jest do ulików Mini Plus. jej pojemność to 2,5 litra. Podkarmiaczki sprawdzają się w okresach kiedy należy zasilić pszczoły w składniki odżywcze i mineralne. Podkarmiaczki stały się nieodłącznym akcesorium w niemal każdym rodzaju pasieki - zwłaszcza w przypadku wychowu pszczelich matek.

Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Istnieje możliwość różnic technicznych wynikających z modernizacji naszych produktów, które staramy się stale udoskonalać. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości i funkcjonalności.

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 5 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.