• Oferta dotacyjna
Opcja A - pokrywa i podgrzewane dno do stołu do odsklepiania z podajnikiem automatycznym

Opcja A - pokrywa i podgrzewane dno do stołu do odsklepiania z podajnikiem automatycznym

Stół do odsklepiania z podajnikiem automatycznym - OPCJA A - pokrywa i podgrzewane dno

W2096A
2 430,00 zł
Brutto
1 975,61 zł netto

 
Oferta Dotacyjna

Jeżeli ubiegasz się o dotację/refundację, pamiętaj, że wszelkie płatności za zakupy (koszty podstawowe) oraz wydatki stanowiące koszty dodatkowe, wynikające z realizacji umowy o przyznaniu pomocy, dokonywane muszą być w formie bezgotówkowej (przelew bankowy, przekaz pocztowy, płatność kartą płatniczą, itp.). W ramach interwencji I.6.1-I.6.7, o których mowa w przedmiotowym Regulaminie.

Masz dodatkowe pytania w sprawie dotacji, zadzwoń na infolinię nr tel 33 875 99 40.W tej opcji stół, na którym zamocowana jest odsklepiarka posiada podgrzewane dno o mocy 650W, regulator temperatury oraz pokrywę, co w znacznym stopniu wpływa na czas rozdzielenia się pozostałego miodu od odsklepin.

Sterownik mikroprocesorowy stosowany w odsklepiarkach z podgrzewanym dnem, wyposażony jest w pamięć nastaw, procedury samodiagnozy oraz cyfrowe wejścia pomiaru temperatury. Użyte czujniki temperatury nie wymagają kalibracji, a gwarantowana dokładność pomiaru to 0,5°. Przyciski od podwyższonej wytrzymałości. Potwierdzenie naciśnięcia przycisków poprzez krótkotrwały sygnał dźwiękowy. Podświetlany, znakowy wyświetlacz ciekłokrystaliczny.

Do stołu polecamy również topiarki parowe oraz ułatwiająca topienie miodu topiarki słoneczne

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 3 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.