Uchwyt nierdzewny na węża Ø 50 do zbiornika o grubości ściany do 50 mm

Uchwyt nierdzewny na węża Ø 50 do zbiornika o grubości ściany do 50 mm

Uchwyt na węża ø50 został zaprojektowany tak, aby ułatwić pracę w pracowni pszczelarskiej. Produkt ten jest idealnym rozwiązaniem dla osób posiadających zbiorniki (odstojniki, kremownice etc.) z płaszczem o grubości do 50 mm lub bez płaszcza wodnego/grzewczego.

W32601_50
86,90 zł
Brutto
70,65 zł netto

 

Uchwyt może z powodzeniem być wykorzystany przy odstojnikach lub kremownicach, a także wszelkich pojemnikach o ściankach o grubości do 50 mm. Praktyczne umieszczenie węża na zbiorniku pozwala zaoszczędzić miejsce i usprawnić pracę – wąż nie brudzi się i nie zagina, dzięki czemu wydłuża się jego żywotność.

Produkt wykonany jest z trwałego i odpornego na uszkodzenia materiału – stali nierdzewnej, która zapewnia długotrwałe użytkowanie. Jest również łatwy w montażu i demontażu, co ułatwia jego instalację.

Uchwyt posiada solidne mocowanie, które zapewnia stabilność węża i minimalizuje ryzyko przypadkowego przemieszczenia się lub uszkodzenia. Dzięki temu uchwytowi na węża ø50 możesz wygodnie i komfortowo wykonywać niezbędne czynności, utrzymując pracownię w czystości i porządku.

Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Istnieje możliwość różnic technicznych wynikających z modernizacji naszych produktów, które staramy się stale udoskonalać. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości i funkcjonalności.

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 3 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.