-
NOWOŚCI
-
PROMOCJE
-
Miodarki
-
-
- Zestawy startowe
- Dla najmłodszych
- Dłuta pszczelarskie
-
- Etykiety ozdobne 185x55mm
- Etykiety okrągłe 125x86mm
- Etykiety owalne 92x60mm
- Etykiety proste 76x100mm
- Etykiety z komórką pszczelą 130x64mm
- Etykiety z kontretykietą 200x55mm
- Etykiety na małe słoiki 155x28mm
- Etykiety mini, cenówki 45x25mm
- Etykiety okrągłe mini Ø37mm
- Etykiety z plastrem
- Etykiety 100x50mm
- Przywieszki
- Izolatory matki pszczelej
- Ochrona zdrowia
- Kraty odgrodowe, płytki i siatki
- Nasiona roślin miododajnych
- Odsklepiacze, rozluźniacze, noże
- Odżywki i środki naturalne dla pszczół
- Opakowania na słoiki
- Podkarmiaczki
- Podkurzacze
- Pozostałe drewniane
- Ramki do ula i akcesoria
- Farby do uli
- Sita do miodu
- Skrzynki transportowe i rojnice
- Sprzęt do walki z chorobami
- Węza i akcesoria do obróbki węzy
- Zmiotki i szczotki do ula
-
- Formy silikonowe







Miodarka radialna Ø600mm, elekt. 12V/230V - CLASSIC
Miodarka radialna ekonomiczna 600, elektryczna
- rodzaj ramki: WLKP ½ - 20 ramek. , D ½ - 20 ramek
Indeks: W216
Terminy realizacji zamówień
Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji (np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.): W celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
Wysyłka zamówienia pozostałych produktów: do 3 dni roboczych
Wysyłka paletowa: realizowana jest do 5 dni roboczych
Opcja ekspresowa: dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna tylko do wybranych produktów (szczegóły znajdziesz w regulaminie)
Miodarka radialna, ekonomiczna o średnicy 600mm, na ramkę: Dadant 1/2, Wielkopolska 1/2, Apipol.
Miodarka radialna została wykonana ze stali nierdzewnej kwasoodpornej, zasilana napięciem sieciowym 230V.
Bęben wykonany z blachy nierdzewnej kwasoodpornej 0H18N9.
Kosz radialny wykonany z prętów nierdzewnych, kwasoodpornych.
Miodarka z napędem elektrycznym zasilana jest napięciem sieciowym 230V. Zastosowany układ SDD to zaawansowany, mikroprocesorowy regulator obrotów silnika prądu stałego. Regulator wyposażono w kilka unikatowych rozwiązań - wydatnie poprawiających komfort i ekonomikę pracy miodarki. W miodarkach zastosowano napęd dolny z przekładnią pasową oraz silnik 250W.
Ilość ramek w miodarkach radialnych Ø600 mm | |
---|---|
Nazwa | Ilość |
Wielkopolska/Wielkopolska ½ | -/20 |
Ostrowskiej/Langstroth | -/- |
Dadant/Dadant ½ (H: 145 mm) | -/20 |
Warszawska zwykła | - |
Warszawska poszerzona | - |
Apipol | 20 |
Do miodarki standardowo dodajemy specjalne podkładki zwiększające komfort i bezpieczeństwo pasiecznej pracy. Dzięki nim zminimalizowane zostaje prawdopodobieństwo wpadania miodarek w wibracje podczas wirowania miodu. Podkładki wykonane są z materiału PCV (SOFT). Bardzo często wirowane ramki posiadają różną wagę, ze względu na zawarte w nich odmienne ilości miodu. Stosując podkładki LYSON zapewniasz sobie najwyższy stopień optymalizacji urządzenia.
Do miodarki polecamy również wiadro polipropylenowe , w naszej ofercie znajdą państwo stół do odsklepiania, oferujemy także narzędzia do filtrowania miodu.


