• Oferta dotacyjna
Miodarka diagonalna 3-ramkowa, ramka uniwersalna, Ø500mm, ręczna - MINIMA
Miodarka diagonalna 3-ramkowa, ramka uniwersalna, Ø500mm, ręczna - MINIMA
Miodarka diagonalna 3-ramkowa, ramka uniwersalna, Ø500mm, ręczna - MINIMA
Miodarka diagonalna 3-ramkowa, ramka uniwersalna, Ø500mm, ręczna - MINIMA
Miodarka diagonalna 3-ramkowa, ramka uniwersalna, Ø500mm, ręczna - MINIMA
Miodarka diagonalna 3-ramkowa, ramka uniwersalna, Ø500mm, ręczna - MINIMA

Miodarka diagonalna 3-ramkowa, ramka uniwersalna, Ø500mm, ręczna - MINIMA

Miodarki diagonalne 3-plastrowe znajdą zastosowanie w mniejszych pasiekach jak również u pszczelarzy hobbystów. Wyróżniają się kompaktowymi wymiarami jak również łatwą obsługą.

W2029BV
1 960,00 zł
Brutto
1 593,50 zł netto

 
Oferta Dotacyjna

Jeżeli ubiegasz się o dotację/refundację, pamiętaj, że wszelkie płatności za zakupy (koszty podstawowe) oraz wydatki stanowiące koszty dodatkowe, wynikające z realizacji umowy o przyznaniu pomocy, dokonywane muszą być w formie bezgotówkowej (przelew bankowy, przekaz pocztowy, płatność kartą płatniczą, itp.). W ramach interwencji I.6.1-I.6.7, o których mowa w przedmiotowym Regulaminie.

Masz dodatkowe pytania w sprawie dotacji, zadzwoń na infolinię nr tel 33 875 99 40.Miodarki diagonalne 3-plastrowe znajdą zastosowanie w mniejszych pasiekach jak również u pszczelarzy hobbystów. Wyróżniają się kompaktowymi wymiarami jak również łatwą obsługą. Ich rozwiązania konstrukcyjne dają możliwość wykorzystania ich przy wirowaniu nawet najbardziej gęstego miodu. Konstrukcja dna miodarki w kształcie stożka pozwala na swobodne spływanie miodu. Miodarki pakowane w kartony, do samodzielnego montażu.

Zalety miodarki diagonalnej 3-plastrowej ręcznej Minima:

- podstawowa wersja miodarki, dobrze się sprawdzi jako pierwsze urządzenie do pozyskiwania miodu dla osób rozpoczynających prowadzenie pasieki hobbystycznej

- uniwersalna, to znaczy, że mieści 3 ramki, od najmniejszych nadstawkowych, po największe gniazdowe, w tym również Dadantowskie czy warszawskie poszerzone

- małe wymiary

- napęd wyposażony w mechanizm hamujący

- bardzo łatwa w obsłudze

- zbudowana z materiałów opuszczonych do kontaktu z żywnością

- nóżki, listwa wykonane ze stali malowanej proszkowo

- bęben ze stali nierdzewnej

- przejrzysta pokrywa

- wygodny uchwyt w pokrywie

- elementy zamienne łatwo dostępne

- wyprodukowano w Polsce

- atrakcyjna cena

- klient otrzymuje miodarkę do samodzielnego montażu

Miodarka diagonalna 3-plastrowa z serii Minimaa to doskonały wybór dla pszczelarzy zakładających swoją pierwszą niewielką pasiekę. Uniwersalny kosz pozwoli odwirować ramki różnych typów, np. wielkopolskie, warszawskie, warszawskie poszerzone, Dadanta, Ostrowskiej, Langstrotha itd.

Napęd ręczny wyposażony w hamulec w zupełności wystarczy w kilkupniowej pasiece, a praca urządzenia nie jest zależna od dostępu do energii elektrycznej. Ponadto obsługa miodarki diagonalnej 3-plastrowej jest bardzo łatwa.

Mała średnica bębna oraz niewielkie wymiary umożliwiają wygodne przechowywanie miodarki w pracowni oraz bezproblemowe przewiezienie jej w razie potrzeby.

We wszystkich miodarkach diagonalnych, niezależnie od producenta czy średnicy bębna, należy odwracać ramki, aby odwirować miód z obu stron plastra. Nie jest to jednak uciążliwa czynność, a w małej pasiece tym bardziej nie stanowi problemu. 

Konstrukcja miodarki diagonalnej bardzo dobrze sprawdza się przy wirowaniu gęstych miodów oraz podczas miodobrania przez osoby początkujące, ponieważ zapobiega wyłamaniu plastrów z ramek podczas odwirowywania miodu.

Dno w kształcie stożka ułatwia spływanie miodu w kierunku zaworu spustowego.

Zastosowane materiały są dobrej jakości, a te, które mają kontakt z miodem, posiadają atest PZH.

Miodarka przeznaczona jest do samodzielnego montażu polegającego na przykręceniu kilku elementów – w praktyce niezbyt czasochłonnego.

Do miodarki standardowo dodajemy specjalne podkładki zwiększające komfort i bezpieczeństwo pasiecznej pracy. Dzięki nim zminimalizowane zostaje prawdopodobieństwo wpadania miodarek w wibracje podczas wirowania miodu. Podkładki wykonane są z materiału PCV (SOFT). Bardzo często wirowane ramki posiadają różną wagę, ze względu na zawarte w nich odmienne ilości miodu. Stosując podkładki LYSON zapewniasz sobie najwyższy stopień optymalizacji urządzenia.

Do miodarki polecamy również odstojnik , w naszej ofercie znajdą państwo stół do odsklepiania, oferujemy także narzędzia do filtrowania miodu.

Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Istnieje możliwość różnic technicznych wynikających z modernizacji naszych produktów, które staramy się stale udoskonalać. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości i funkcjonalności.

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 5 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.