• Nowy
Matka pszczela nieunasienniona Krainka Victoria
Matka pszczela nieunasienniona Krainka Victoria
Matka pszczela nieunasienniona Krainka Victoria
Matka pszczela nieunasienniona Krainka Victoria

Matka pszczela nieunasienniona Krainka Victoria

Zamówienia będą realizowane najwcześniej od 01.05.2021 według kolejności zamówień. Konsultant będzie się kontaktował przed wysyłką i ustalał indywidualnie termin wysyłki.

1240
25,00 zł
Brutto

Zbierz punkty

Za zakup tego produktu otrzymasz 25Punkty lojalnościowe

 

Zamówienia można składać poprzez sklep internetowy, w sklepach stacjonarnych oraz telefonicznie i mailowo u konsultantów BOK.

Wysyłki matek nie można łączyć z innymi produktami, są wysyłane osobno.

Wysyłka matek realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej – koszt wysyłki po stronie klienta lub odbiór osobisty

Rasa Krainka Victoria charakteryzuje się intensywnym rozwojem wiosennym oraz stosunkowo szybką zdolnością, w odpowiednich warunkach pożytkowych poprzez wysoką plenność matek, do utrzymywania dużej siły do końca sezonu. Reaguje znakomicie na zabiegi przeciwrójkowe. Linia wyjątkowo łagodna - pozwala na dokonywanie przeglądów bez dymu i osłony. 

Na podstawie wielu lat doświadczeń zbudowaliśmy wewnętrzny system kontroli jakości, który służy zadowoleniu pszczelarza (nabywcy matki).

Jako pierwsi zastosowaliśmy specjalnie przystosowane kartony do wysyłki matek, co zapewnia im bezpieczny transport drogą pocztową. 

Pragniemy także nadmienić iż nasza pasieka hodowlana znajduje się pod stałym nadzorem krajowego Centrum Hodowli Zwierząt.

 

Brak opini

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.