"Porady pasieczne" - Krzysztof Furso

"Porady pasieczne" - Krzysztof Furso

Książka "Porady pasieczne" autorstwa Krzysztofa Furso to pozycja adresowana do osób zainteresowanych pszczelarstwem oraz hodowlą pszczół. Autor przedstawia w niej porady i wskazówki, które pomogą w prowadzeniu pasieki oraz utrzymaniu pszczół w dobrej kondycji.

K86
12,50 zł
Brutto
11,90 zł netto

 

Książka "Porady pasieczne" to wartościowa pozycja dla osób zainteresowanych pszczelarstwem i hodowlą pszczół. Autor przedstawia w niej praktyczne porady i wskazówki, które pozwolą na skuteczną opiekę nad rodzinami pszczelimi i zapewnienie im odpowiednich warunków do rozwoju. Książka jest napisana prostym językiem i zawiera liczne ilustracje, co ułatwia zrozumienie przedstawionych zagadnień.

Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Istnieje możliwość różnic technicznych wynikających z modernizacji naszych produktów, które staramy się stale udoskonalać. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości i funkcjonalności.

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 5 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.