Ochrona prawna pszczół w Polsce (Ziemowit Witkowski)

Ochrona prawna pszczół w Polsce (Ziemowit Witkowski)

"Ochrona prawna pszczół w Polsce" to książka autorstwa Ziemowita Witkowskiego, która stanowi kompleksowe opracowanie na temat zagadnień związanych z ochroną praw pszczół w polskim systemie prawnym.

K204P
31,50 zł
Brutto
30,00 zł netto

 

Książka składa się z sześciu rozdziałów, w których autor przedstawia różne aspekty ochrony prawnej pszczół w Polsce.

Książka "Ochrona prawna pszczół w Polsce" to pozycja dla wszystkich, którzy interesują się problematyką ochrony środowiska i pszczół. Jest to kompleksowe opracowanie, które zawiera informacje na temat aktualnej sytuacji prawnej i stanu ochrony pszczół w Polsce, a także propozycje działań mających na celu poprawę tej sytuacji.

Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Istnieje możliwość różnic technicznych wynikających z modernizacji naszych produktów, które staramy się stale udoskonalać. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości i funkcjonalności.

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 5 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.