"Mleczko Pszczele" (Bogdan Kędzia, Elżbieta Hołoderna-Kędzia)

"Mleczko Pszczele" (Bogdan Kędzia, Elżbieta Hołoderna-Kędzia)

"Mleczko pszczele" to książka autorstwa Bogdana Kędzi i Elżbiety Hołoderna-Kędzi, która stanowi obszerne opracowanie na temat właściwości i zastosowań mleczka pszczelego w medycynie i kosmetologii.

K115P
25,00 zł
Brutto
23,81 zł netto

 

Książka składa się z dziewięciu rozdziałów, w których autorzy przedstawiają historię stosowania mleczka pszczelego, jego skład chemiczny, metody pozyskiwania oraz sposoby przechowywania i stabilizacji.

Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Istnieje możliwość różnic technicznych wynikających z modernizacji naszych produktów, które staramy się stale udoskonalać. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości i funkcjonalności.

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 5 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.