Książka – "Wielki poradnik pasieczny" – S. Trzybiński

Książka – "Wielki poradnik pasieczny" – S. Trzybiński

Poradnik mimo obszernych rozmiarów, nie stanowi źródła encyklopedycznej wiedzy, a praktyczny zapis gospodarki pasiecznej.

Autor: Sławomir Trzybiński.

K129
45,00 zł
Brutto
42,86 zł netto

 

Zaczynając przygodę z pszczelarstwem, bądź prowadząc już pasiekę warto wspomóc się wiedzą innych w tym zakresie. Zebrane przez nich doświadczenie może bardzo nam pomóc. Książką wartą polecenia jest Wielki Poradnik Pasieczny. Autor książki przelał na papier swoje wieloletnie doświadczenia związane z prowadzeniem pasieki. Książka może być inspiracją do wielu pomysłów, ale też rozwiać wątpliwości dotyczące niektórych pszczelarskich kwestii. Z pewnością jest to pozycja, która powinna zagościć w domowej bibliotece pszczelarza.

Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Istnieje możliwość różnic technicznych wynikających z modernizacji naszych produktów, które staramy się stale udoskonalać. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości i funkcjonalności.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 5 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.