Książka – "Wielki poradnik pasieczny" – S. Trzybiński

Książka – "Wielki poradnik pasieczny" – S. Trzybiński

Poradnik mimo obszernych rozmiarów, nie stanowi źródła encyklopedycznej wiedzy, a praktyczny zapis gospodarki pasiecznej.

Autor: Sławomir Trzybiński.

K129
Ostatnie sztuki w magazynie
45,00 zł
Brutto
42,86 zł netto

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

Termin realizacji zamówień
  • Termin realizacji na produkty zlecane do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), uwzględnione w tabeli, dostępne TUTAJ
  • 7 dni roboczych węza
  • 2-5 dni robocze pozostałe produkty
 

poradnik mimo obszernych rozmiarów, nie stanowi źródła encyklopedycznej wiedzy, a praktyczny zapis gospodarki pasiecznej.

Niniejszy poradnik może stanowić źródło podstawowej wiedzy pszczelarskiej niezbędnej do samodzielnego prowadzenia pasieki. Natomiast bardziej doświadczeni pszczelarze będą mogli przy okazji lektury usystematyzować wiedzę oraz wzbogacić ją, np. o informacje na temat zwalczania chorób czy hodowli i unasienniania matek pszczelich.

No reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.