Korpus 1/2 Dadant 12-ramkowy - niemalowany

Korpus 1/2 Dadant 12-ramkowy - niemalowany

Towar chwilowo niedostępny

Wymiary ramki 435×145 mm. Półkorpus ula styropianowego, 10-ramkowego dadant, malowany. Stosowany jako nadstawka, w której umieszcza się ramki na miód.
Umieszcza się go również nad powałką (pod daszkiem), aby utworzył dodatkowy dystans podczas karmienia lub ocieplania rodzin pszczelich.

W0310
72,00 zł
Brutto

Zbierz punkty

Za zakup tego produktu otrzymasz 72Punkty lojalnościowe

 

Korpus 1/2 Dadant 12-ramkowy - niemalowany

Korpusy nadstawkowe służące jako magazyny miodowe. Korpus taki, w zależności od rozmiarów ramki gniazdowej, ma zazwyczaj wysokość połowy korpusu gniazdowego i takąż pojemność.

Korpus nadstawkowy może być też użyty do zwiększenia pojemności ula na czas transportu, umieszczenia w nim dodatkowego ocieplenia na zimę lub podkarmiaczki, a także do zwiększenia wentylacji gniazda w czasie zimy, przez ustawienie go między dennicą a korpusem gniazdowym z zimującą rodziną.

Do korpusu polecamy również kraty odgrodowe które doskonale sprawują swoją rolę, ramki będące niemal niezbędnikiem, oraz wykonana z wysokiej jakości materiałów zmiotka pszczelarska.

Brak opini

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Zobacz także

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.