Forma silikonowa – Dynia podłużna
Forma silikonowa – Dynia podłużna
Forma silikonowa – Dynia podłużna
Forma silikonowa – Dynia podłużna
Forma silikonowa – Dynia podłużna
Forma silikonowa – Dynia podłużna

Forma silikonowa – Dynia podłużna

Formy silikonowe są wykonane z elastycznego i wytrzymałego silikonu o plastycznych właściwościach umożliwiających wielokrotne ich użycie. Przed uzupełnieniem formy płynnym woskiem, zaleca się spryskanie jej silikonem w sprayu. Silikon jest jednocześnie konserwantem dla formy i czynnikiem ułatwiającym wyjmowanie gotowych świec.

FS539
195,00 zł
Brutto
158,54 zł netto

 

Forma silikonowa – Dynia podłużna

Nowe kształty form silikonowych Łysoń nawiązują do apetycznych deserów, ale także jesiennych dyń, kwiatów róży czy lawendy. W kolekcji znalazły się także walce z ciepłym, domowym motywem.

Różnorodność oferowanych wzorów form zapewni Państwu przygotowanie świecy na każdą okazję.

Przygotowaną świecę można spryskać delikatnie silikonem w sprayu co nada jej blasku. Podczas przygotowywania świec można trochę "uszlachetnić" świece dodając do płynnego jeszcze wosku olejki zapachowe przeznaczone do świec. Tak wykonane świece będą nietuzinkową dekoracja, jak również oryginalnym prezentem dla rodziny i znajomych.

Wysokość formy [cm]: 12
Średnica formy [cm]: 10
Obwód formy [cm]: 32

Waga wosku [g]: 254
Wysokość odlewu [mm]: 110
Średnica odlewu [mm]: 85
Zalecany knot: 3x16

Zalecenia użytkowania formy:

Przy wykonywaniu odlewów z form należy zachować środki ostrożności, mając na uwadze, że pracuje się z gorącą substancją.

Aby ułatwić wyciąganie świecy z formy zaleca się formę spryskać silikonem w sprayu. Knot należy wprowadzić do formy przed zalaniem, powinien być lekko naprężony. Formę przed zalaniem woskiem należy związać sznurkiem lub spiąć gumkami do zalewania formy. Do wyrobu świec używamy płynnego wosku podgrzanego do 50°C.

WIELOFUNKCYJNOŚĆ FORM

Formy silikonowe można wykorzystać do wyrobu różnych surowców:

• wosk pszczeli
• wosk sojowy
• wosk palmowy
• parafina
• gips ceramiczny
• beton kreatywny
• żywica epoksydowa
• baza mydlana

Waga wosku [g]
254
Wysokość formy [cm]
12
Średnica formy [cm]
10
Obwód formy [cm]
32
Wysokość odlewu [mm]
110
Średnica odlewu [mm]
85
Zalecany knot
3x16

Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Istnieje możliwość różnic technicznych wynikających z modernizacji naszych produktów, które staramy się stale udoskonalać. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości i funkcjonalności.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 5 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.