Baza mydlana aktywny węgiel 1 kg
Baza mydlana aktywny węgiel 1 kg
Baza mydlana aktywny węgiel 1 kg
Baza mydlana aktywny węgiel 1 kg

Baza mydlana aktywny węgiel 1 kg

Poczuj moc oczyszczania i odświeżenia dzięki naszej bazie mydlanej z aktywnym węglem. Aktywny węgiel działa jak magnes, przyciągając i usuwając zanieczyszczenia oraz toksyny z głębokich warstw skóry. Mydła stworzone z tą bazą doskonale nadają się do codziennej detoksykacji i oczyszczania skóry, pozostawiając ją wyjątkowo odświeżoną i zmatowioną.

BM020
57,50 zł
Brutto
46,75 zł netto

 

Baza jest gotowa do użycia i nie wymaga skomplikowanych procesów. Możesz dodać do niej ulubione olejki eteryczne, barwniki czy dodatki nawilżające, aby dostosować mydło do swoich preferencji i potrzeb.

Tworzenie własnych mydeł staje się nie tylko przyjemnym hobby, ale także sposobem na dostosowanie pielęgnacji skóry do własnych preferencji. Nasza baza mydlana g to doskonały wybór, który pozwoli Ci na tworzenie pięknych, wyjątkowych mydeł, które będą zarówno funkcjonalne, jak i wspaniale pachnące. Daj się ponieść kreatywności i stwórz własne dzieła sztuki pielęgnacyjnej dzięki naszej wysokiej jakości bazie mydlanej.

Do wyrobu aromatycznych mydełek polecamy także formy do wyrobu mydeł w przeróżnych kształtach oraz barwniki do mydeł w wielu intensywnych kolorach.

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 3 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.