Baza mydlana karmelowa 1 kg
Baza mydlana karmelowa 1 kg
Baza mydlana karmelowa 1 kg
Baza mydlana karmelowa 1 kg

Baza mydlana karmelowa 1 kg

Wyjątkowy aromat i niezwykła pielęgnacja – to cechy charakteryzujące naszą apetyczną bazę. Karmelowy zapach otula ciało delikatnym, przyjemnym akordem, tworząc niezwykłe doznania podczas codziennej kąpieli. Dodatkowo, baza zawiera składniki nawilżające i odżywcze, które chronią skórę przed wysuszeniem i nadają jej aksamitną miękkość. Mydła stworzone z bazą karmelową to nie tylko pielęgnacyjne dobrodziejstwo, ale także chwile relaksu i przyjemności.

BM015
52,10 zł
Brutto
42,36 zł netto

 

Baza jest gotowa do użycia i nie wymaga skomplikowanych procesów. Możesz dodać do niej ulubione olejki eteryczne, barwniki czy dodatki nawilżające, aby dostosować mydło do swoich preferencji i potrzeb.

Tworzenie własnych mydeł staje się nie tylko przyjemnym hobby, ale także sposobem na dostosowanie pielęgnacji skóry do własnych preferencji. Nasza baza mydlana g to doskonały wybór, który pozwoli Ci na tworzenie pięknych, wyjątkowych mydeł, które będą zarówno funkcjonalne, jak i wspaniale pachnące. Daj się ponieść kreatywności i stwórz własne dzieła sztuki pielęgnacyjnej dzięki naszej wysokiej jakości bazie mydlanej.

Do wyrobu aromatycznych mydełek polecamy także formy do wyrobu mydeł w przeróżnych kształtach oraz barwniki do mydeł w wielu intensywnych kolorach.

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 5 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.