Mydelniczka dwuczęściowa
Mydelniczka dwuczęściowa
Mydelniczka dwuczęściowa
Mydelniczka dwuczęściowa
Mydelniczka dwuczęściowa
Mydelniczka dwuczęściowa

Mydelniczka dwuczęściowa

PSZCZOŁA TKWI W SZCZEGÓŁACH

Widząc na co dzień znak heksagonu, pierwsze skojarzenie, które przychodzi nam na myśl to pszczoły. Mało kto zastanawia się nad tym, jak kształt pszczelej komórki wpływa na  budowę całego plastra. To właśnie takie szczegóły sprawiają, że całokształt pracy pszczół jest uznawany za wzór organizacjii inspirację dla najnowszych technologii. Pracując na co dzień w pasiece, wiemy jak istotny bywa każdy detal. To właśnie najmniejsze rzeczy potrafią cieszyć podczas wykonywania codziennych obowiązków. Dlatego z myślą o prawdziwych pasjonatach pszczelarstwa, którzy cenią sobie drobiazgi, powstała dwuczęściowa mydelniczka silikonowa.

FM_01
25,00 zł
Brutto
20,33 zł netto

 

FUNKCJONALNOŚĆ I STYL


Silikonowa mydelniczka dwupoziomowa to idealny prezent dla każdego miłośnika pszczelarstwa. Wysokiej jakości materiał, z którego wykonano mydelniczkę, zapewnia wysoką odporność podczas codziennego użytkowania. Mydelniczka z charakterystycznym wzorem heksagonów, idealnie sprawdzi się jako dopełnienie wystroju w łazience czy kuchni, nadając otoczeniu subtelny pszczelarski akcent. Dzięki dwupoziomowej budowie, zbierająca się w dolnej strefie woda nie ma styczności z mydłem, co zdecydowanie wpływa na jego zużycie oraz walory estetyczne mydelniczki Czyszczenie całości jest łatwe i szybkie, bez potrzeby używania dodatkowych środków chemicznych. Wystarczy jedynie wyjąć górny panel i wraz z podstawą opłukać pod bieżącą ciepłą wodą. Ciekawy design z motywem pszczelim znakomicie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych aranżacjach wnętrz, jak i w pomieszczeniach o klasycznym wystroju. Doskonałym dopełnieniem mydelniczki są własnoręcznie wykonane mydełka z serii Bee&Soap bazujące na produktach pszczelich i ich prozdrowotnych właściwościach.

 

Z MIŁOŚCI DO DROBIAZGÓW   

Prawdziwa pasja to taka, która znajduje swoje ujście w każdym, nawet najprostszym geście.
Pracując z pszczołami od lat, staramy się mówić o nich przy każdej okazji. Najmniejsze działania, nabierają swojego wyjątkowego sensu, gdy choć  w małym stopniu nawiązują do tego co dla nas ważne. Produkując sprzęt pszczelarski, wiemy jak ważne w funkcjonalności pasieki są przede wszystkim detale. Sitka, dłutka, opalitki – to wszystko drobiazgi składające się w całość. Odwiedzając jeden z  9 sklepów firmowych LYSON, znajdziecie Państwo nie tylko pełne wyposażenie swojej pasieki, ale także szereg propozycji na trafiony prezent dla każdego wielbiciela pszczół.      

Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Istnieje możliwość różnic technicznych wynikających z modernizacji naszych produktów, które staramy się stale udoskonalać. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości i funkcjonalności.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 3 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.