Kliknij by skopiować
Baza mydlana z Awokado 0,5 kg
Baza mydlana z Awokado 0,5 kg
Baza mydlana z Awokado 0,5 kg
Baza mydlana z Awokado 0,5 kg

Baza mydlana z Awokado 0,5 kg

Produkty marki BEE and SOAP LYSON i Honey Therapy to nasza najnowsza propozycja prozdrowotna. Dzięki nim uzyskują Państwo możliwość troski o własne zdrowie na bazie naturalnych i sprawdzonych wyrobów. Proponowane bazy mydlane to doskonałe uzupełnienie materiałowe dla najnowszych zestawów kreatywnych o nazwie Kreatywne Pudełka. Sam zestaw dostępny w naszej ofercie jest produktem typu hand-made. Posłuży on Państwu do własnoręcznego wytworzenia mydełek pszczelich opartych na prezentowanych składnikach.

BM16
31,90 zł
Brutto
25,93 zł netto

 

Produkty bazujące na naturze

Produkty marki BEE and SOAP LYSON i Honey Therapy to nasza najnowsza propozycja prozdrowotna. Dzięki nim uzyskują Państwo możliwość troski o własne zdrowie na bazie naturalnych i sprawdzonych wyrobów. Proponowane bazy mydlane to doskonałe uzupełnienie materiałowe dla najnowszych zestawów kreatywnych o nazwie Kreatywne Pudełka. Sam zestaw dostępny w naszej ofercie jest produktem typu hand-made. Posłuży on Państwu do własnoręcznego wytworzenia mydełek pszczelich opartych na prezentowanych składnikach.

 

Składniki prozdrowotne i ozdobne jako uzupełnienie Kreatywnych Pudełek

Do Państwa dyspozycji są mydlane bazy: olej jojoba, olej makadamia, Masło kakaowe, Awokado oraz aktywny węgiel. Prezentowane bazy zawierają liczne składniki odżywcze działające pozytywnie na skórę człowieka, jak również i na włosy. Baza mydlana zapewni Ci wsparcie w przypadku odbudowy naskórka.

 

Innowacyjna integracja oraz dbałość o zdrowie

Wytwarzanie własnych mydełek może okazać się doskonałym rozwiązaniem integracyjnym dla całej rodziny a także przyjaciół i znajomych. Nasze rozwiązania pobudzają kreatywność i uruchamiają walor edukacyjny wśród najmłodszych. Dzięki użyciu naszych baz mydlanych masz pewność czym myjesz swoje dłonie. Powstałe przy użyciu prezentowanych baz mydełka to produkt bardzo wydajny. Po umyciu nie wysuszają skóry, pozostawiają ją zregenerowaną i nawilżoną.

 

Prozdrowotny wpływ produktów naturalnych

W przypadku użycia produktów naturalnych mamy pewność, że natura wie co jest dla nas najlepsze. Zachęcamy aby stosować produkty sygnowane przez polskiego producenta. Dlatego stosuj sprawdzone produkty pszczele, pochodzące od polskiego producenta. Zapewnij sobie produkty najwyższej i sprawdzonej jakości. Korzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Zaufaj markom BEE and SOAP LYSON i Honey Therapy.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 3 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.