Kliknij by skopiować
Forma na mydło - okrągła z pręgami
Forma na mydło - okrągła z pręgami
Forma na mydło - okrągła z pręgami
Forma na mydło - okrągła z pręgami
Forma na mydło - okrągła z pręgami
Forma na mydło - okrągła z pręgami
Forma na mydło - okrągła z pręgami
Forma na mydło - okrągła z pręgami
Forma na mydło - okrągła z pręgami
Forma na mydło - okrągła z pręgami
Forma na mydło - okrągła z pręgami
Forma na mydło - okrągła z pręgami
Forma na mydło - okrągła z pręgami
Forma na mydło - okrągła z pręgami

Forma na mydło - okrągła z pręgami

Parametry powstałego mydełka:

Waga: 52g
Wysokość: 1,8 cm
Szerokość: 5,9cm

Kolor formy silikonowej może się różnić w zależności od partii produkcyjnej.
Nie wpływa to w żaden sposób na użyteczność produktu.

FM018
25,00 zł
Brutto
20,33 zł netto

 

Naturalne pszczele produkty

Główną cechą naszych form jest fakt, iż możesz używać ich wielokrotnie. Finalny produkt może być rozwijany pod względem barwy oraz jego aromatu. Do wytworzenia mydełek użyć możesz dodatkowo wosku pszczelego oraz miodu. Produkty te zawierają witaminy, aminokwasy, estry oraz kwasy organiczne; są dzięki temu treściwym materiałem odżywczym dla ludzkiej skóry, skutecznie przyczyniając się do odbudowy naskórka. Prezentowane formy dedykowane są dla całej rodziny – w ich przygotowaniu stawialiśmy na integrację osób przygotowujących powyższe mydełka. Jedną  z możliwości wspólnego i twórczego spędzania wolnego czasu może być przygotowywanie mydełek wraz z dziećmi, bliskimi oraz znajomymi.

 

Wytwarzanie pszczelich mydełek czyli dobra zabawa dla całej rodziny

 

Może to okazać się świetną zabawą dla każdej grupy wiekowej, a także być krokiem do kreowania i budowania proekologicznych postaw wśród młodego pokolenia. Formy pozwolą na działania twórcze, pobudzając kreatywność, jednocześnie uwzględniając edukacyjnych charakter wspólnej integracji dla najmłodszych. W efekcie niniejszych działań otrzymać możemy mydełka wykonane całkowicie własnoręcznie. Dzięki temu znamy składniki, które zostały użyte w procesie powstawania mydeł. Możemy również rozwijać receptury kompozycji. Najważniejszym jest jednak fakt, że wiemy doskonale czym tak naprawdę myjemy naszą skórę. Czas jaki musimy poświęcić na wytworzenie finalnego produktu to około 15 do 20 minut. W przygotowaniu mydełek możesz użyć z powodzeniem aromatycznych przypraw. Wytworzone w ten sposób mydełka są niesamowicie wydajne, jednocześnie nie wysuszając skóry – pozostawiają ją zregenerowaną i nawilżoną. Tak powstałe mydełka możesz zapakować w stylowy papier pergaminowy, dostępny w naszej dodatkowej ofercie. Znajdują się w niej również twórcze zestawy hand-made uzupełnione wieloma dodatkami, usprawniającymi wykonywanie mydełek.

 

Innowacyjne i pomysłowe prezenty

 

Zestaw jak i odrębne formy mogą stać się niesamowitym i atrakcyjnym prezentem przy wielu okazjach. Wręczone mogą zostać jako np. prezent świąteczny dla najbliższych. Dobrze sprawdzają się również jako upominki wręczane podczas spotkań firmowych i biznesowych. Finalne przeznaczenie dla zestawów jak i form zależeć będzie tylko i wyłącznie od Państwa potrzeb. Pasują doskonale do niemal każdego wydarzenia. Nasz produkt to nietuzinkowe, kreatywne i innowacyjne rozwiązanie, dostępne dla każdego. Dzięki formom możesz wytworzyć dbające o Twoją skórę, stylowe i efektywne produkty w pełni zwracające uwagę i zapadające w pamięć. Zachęcamy, aby zwrócić uwagę na komponenty uzupełniające nasze formy. Dzięki nim uzyskasz atrakcyjne możliwości kompozycyjne, poszerzając przygodę z pszczelimi produktami. Dodatki dostępne w naszej ofercie to m. in. różnego typu bazy glicerynowe, naturalny miód, wosk, kwietny susz oraz liczne barwniki. Formy wykonano z materiału Soft PCV.

 

Dodatkowe przeznaczenie form

 

Prezentowane formy doskonale sprawdzają się również w przypadku wykonania elementów dekoracyjnych z innych materiałów takich jak: gips ceramiczny, żywica epoksydowa, wosk sojowy, baza mydlana, beton kreatywny, parafina oraz wosk palmowy. Dzięki naszemu doświadczeniu otrzymujesz moc kwiecistej łąki oraz naturalne składniki bazujące na pszczelich wyrobach. Od wielu już lat polegamy na naturze ponieważ wie ona doskonale co jest dla nas potrzebne. Dzielimy się z Wami tym co doskonałe. Dlatego zachęcamy do stosowania produktów pochodzących od polskiego producenta. Ufając markom Honey Therapy oraz BEE & SOAP LYSON ufasz naturze.

 

Zalety produktu:

- form używać możemy wielokrotnie

- do wytworzenia mydełek nie trzeba używać dodatkowych specjalistycznych urządzeń

- w naszej ofercie dostępne są unikatowe wzory form

- są lekkie i łatwe w użyciu (łatwe wyjęcie mydełek z formy po zakończonej pracy)

- materiał użyty do produkcji formy jest giętki i elastyczny

- formy przeznaczone są do mycia w zmywarce

- mogą zostać użyte do wykonania świec woskowych oraz elementów dekoracyjnych z innych materiałów

 

Formy umożliwiają wykonanie elementów z materiałów takich jak:

- wosk sojowy

- baza mydlana

- beton kreatywny

- gips ceramiczny

- żywica epoksydowa

- wosk palmowy

- parafina

LYSON

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 3 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.