Daszek Wielkopolski – drewniany kryty blachą ocynkowaną

Daszek wielkopolski – drewniany kryty blachą ocynkowaną

Daszek do uli wielkopolskich 10-ramkowych, wykonany został z drewna i pokryty blachą ocynkowaną.

UWAGA! Daszek pasuje do elementów wielkopolskich drewnianych z naszej oferty. Może nie być kompatybilny z produktami innych producentów.

9133
115,90 zł
Brutto
94,23 zł netto

 

Daszek wielkopolski, wykonany z drewna i kryty blachą ocynkowaną.

- rama wykonana jest z drewna sosnowego

- posiada otwory wentylacyjne

Daszek który stanowi jednocześnie górną izolację cieplną. Są dwa rodzaje daszków: wysokie i niskie. Daszek wysoki posiada kilkucentymetrowe krawędzie, dzięki czemu przestrzeń nad powałką jest większa. Może to mieć znaczenie, gdy w najwyższej pustej kondygnacji chcemy umieścić podkarmiaczkę lub prowadzić karmienie ze słoików. W bocznych krawędziach daszków znajdują się cztery otwory wentylacyjne tej samej wielkości co w korpusach.

Do elementów uli drewnianych polecamy podkurzacz który wykonany jest trwałego materiału, zmiotki będące niemal niezbędnikiem w każdej pasiece, oraz wygodne rękawice.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 3 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.